Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Marbella, 29600 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Marbella Miesto Centras

Marbella yra įsikūręs Ispanijoje, ir ji yra viena iš vietų, kad jūs turėtumėte aplankyti jei norite atostogas, kad yra įsimintinas ir už prieinamą kainą tuo pačiu metu. Šalia miesto yra jaudinantis, jums patiks dalyvauti golfas, vandens sportas ir teniso. Maisto taip pat yra puikus ir daug žmonių pripažįsta jį turintys pavyko išlaikyti pagrindinius apeliacinį skundą. Kranto restoranai daugiausia tiekia vietinius restoranus.

Jums patirti ką pasiūlyti Marbella, jums reikia įdomu, aplink. Nors yra nemažai rūšių transportui, geriausias variantas yra išsinuomoti automobilį, nes jis suteiks jums lankstumo ir laisvę, kad jūs to vertos.

Kaip jūs darote užsakymą, nepamirškite paklausti apie dokumentus, kurie jums reikia. Taip yra todėl, jei jums trūksta teisės dokumentus, jums nebus leidžiama išsinuomoti automobilį ar vairuoti. Kai kurių dokumentų, kuriuos reikia pateikti įtraukti tarptautinį vairuotojo leidimo, nacionalinis vairuotojo pažymėjimas, kvitų ir kreditinės kortelės.

Reikia prisiminti, kad patvirtinti ar išsinuomoti automobilį, kad jums yra pateikiamos su rungtynių jūsų specifikacijas, kai jums buvo padaryti rezervacijas priedai, priedai ir draudimo galimybes. Kitas žingsnis yra kruopščiai patikrinti transporto priemonę ir kūno žalą. Savo ruožtu ir šviesos signalai turi tinkamai veikti. Jūs taip pat reikia atkreipti dėmesį į rida. Jei nėra jokių defektų, jums reikia pateikti ataskaitą į automobilių nuomos agentas ne Marbella, raštu. Ypač jei jūs pasirinko automobilį, kad jūs nesate susipažinę su, Susipažinkite su ja prieš vairuotojo off.

Kai jūs nuoma automobilių stovėjimo Marbella, patartina patvirtinti pusėje, dujų talpykla. Jūs taip pat turi turėti galimybę tinkamai naudoti žibintai ir valytuvai. Nors kai kurie žmonės mano, kad akivaizdu, tai labai svarbu jums įsiminti transporto priemonės spalva, modelis ir padaryti. Šis, netgi f jūs parkas tai viena užimtas automobilių stovėjimo aikštelės, rasti, ji bus lengva.

Dėl respondentinių nuoma automobilių stovėjimo Marbella, jums reikia grįžti automobilio baką pilna, ar tuščia, priklausomai nuo nuomos sutartį. Jei bakas turėtų būti visiškai jūs turėtumėte pasirinkti papildyti o ne spręsti, išankstinio mokėjimo planus. Todėl, kad jūs galite rasti pigesnės degalinės, kur jūs galite papildyti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
N340 Kilometro 175, Ctra 340 K175 Puerto Banus, Nueva Andalucía, Marbella, 29660, Malaga
Avda De Las Golondrinas Coordenadas 36.461887/5.010861, Estepona, 29688
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Estepona (24,8 km)
Carretera Cadiz Km 159, Estepona, 29680
» Benalmadena (34,0 km)
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Torremolinos (37,8 km)
Torremolinos, 29620
» Malaga Oro Uostas (40,3 km)
Malaga Airport, Malaga, 29004
» Cadiz Sotogrande (44,2 km)
Sierra Bermeja Sin Numero, Pueblo Nuevo De Guadiaro, Sotogrande, 11311, Cadiz
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002