Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Malaga Geležinkelio Stotis

Malagos geležinkelio stotis yra įsikūręs Ispanijoje, ir jis yra įsikūręs Malagos miesto, kuris yra gana gyventojų. Malagos miestas yra pripažintas kaip turistų, ir paslaugas, pavyzdžiui, technologijos ir konstrukcijos yra taip pat gerai išvystyta. Geležinkelio stoties pradėjo plėsti siekiant prisitaikyti prie didėjančio keleivių skaičiaus. Malagos geležinkelio stotis turi didelės spartos liūčių.

Kai jūs atvykstate į stotį, įvairių transporto rūšių yra, ir jūs galite naudoti juos norint gauti į savo paskirties vietą, su lankstumo ir veiksmų laisvės. Kai naudojate automobilių nuoma, jūs taip pat turite galimybę turėti vaizdu į miestą.

Dauguma žmonių, jie skirti didesnį dėmesį nuomos sąlygos, susijusios su užsakymo metu, pirkti automobilį, ir visas kitas sritis, išskyrus plotas, kad yra susijęs su grąžinimo automobilio. Yra tai, kad yra sąlygų, kurios turi atitikti kaip jums grąžinti automobilį, jei jūs nenorite papildomų kainuoti. Išvengti iš anksto benzinas planus su automobilių nuomos kompanija, kad jums pasirinkti Malagos geležinkelio stotis. Jei jūs tikimasi grąžinti automobilį, kai jis turi pilno bako, užpildyti ją sau, prieš grįžtant į automobilį. Tokiu būdu, jūs tik mokėti už ką jūs iš tikrųjų naudoti. Išvengti degalinių, esančių netoli stoties nes kainos gali būti didelės. Papildymo bako kai esate keletą mylių, kur kainos gali būti palankesnės.

Skirtingai nei ką daugelis manau, jei grįžti automobilio anksčiau nei laiko, kad jūs tikimasi iš nuomos bendrovės Malagos traukinių stoties, jis kainuos jums pinigus. Kas mokate yra vadinami kaip išankstinio grąžinimo mokestis, kuris gali būti apgyvendintas už dieną. Jei esate vėlai grąžinant automobilį, turėsite sumokėti mokestį pavėluotai. Pasiekus sutartu laiku grąžinti automobilį, nuomos kompanija suteikia jums 30 minučių kaip atidėjimo laikotarpį. Iš ten, pavėluotai mokestis prasideda rozlewnia viršų. Kai grąžinate automobilį, prižiūrėtojas privalo patikrinti automobilį savo buvimą, kad jis gali patvirtinti, ar jums padarė kūno žalą. Kiekvienas mokestis, jūs mokate, nuomos kompanija Malagos traukinių stotyje, užtikrina, kad pagal nuomos sutartį, ir jokių indėlių, pervedamos į jūsų sąskaitą, savo buvimą.

Užtikrinti, kad ne asmeniniai daiktai paliekami automobilyje kaip grąžinti ją.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Malaga Carretería (1,6 km)
C/ Carreteria Nº82, Malaga, 29008
C/ Orotava 33, Malaga, 29006
» Malaga Oro Uostas (6,3 km)
Malaga Airport, Malaga, 29004
» Torremolinos (10,3 km)
Torremolinos, 29620
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Benalmadena (15,2 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Malaga Fuengirola (25,3 km)
Calle Martinez Catena 6. Hotel Las Palmeras., Malaga, 29640
» Malaga Antequera (36,6 km)
Manuel De Aguilar 64, Antequera, 29200
Marbella, 29600