Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Edgware, Ha8 7ef (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Edgware Road

Edgware Road yra vienas iš pagrindinių kelių Šiaurės Vakarų dalis Londono. Ji yra viena judriausių gatvių ir verslo centrų šalyje. Gatvės tarnauja kaip krašto kelių Šiaurės Londono savivaldybių. Anksčiau, kelias yra dalis iš Londono vidinis žiedinio kelio ypač savo pietus srityse. Tačiau, kai jis buvo rekonstruotas ir išplėsta, jis tapo "nemokamai per kelius" 2007. Šiandien jis yra vienas iš geriausių vietų Londone praleisti αsimintina atostogψ. Poilsiautojai gali važiuoti autobusu ar išsinuomoti automobilį atsižvelgiant į tobulą kelionių London Edgware Road.

Tiesiai iš oro uosto atvykimo, poilsiautojai nebus sunku rasti gerą transporto į kelis. Kas nors gali važiuoti autobusu, taksi ar išsinuomoti automobilį transportavimui skirtų. Kai ateina į gyvenamąsias patalpas, Edgware Street siūlo platų hotel variantų iš pigūs viešbučiai iki prabangių viešbučių. Yra daug nebrangus viešbutis nakvynės, kad kas nors gali rinktis. Žemiau yra keletas labiausiai patogus viešbučių netoliese Edgware Street pasirinkti puikus apgyvendinimo:

  • London Marriott Hotel Marbel Arch - yra vienas iš geriausių viešbučių netoliese London Edgware Road. Jis yra 240 patogius kambarius, įskaitant executive suites, kurios yra įrengtos visiškai patogumai.
  • Įmonių Hotel - yra patogus viešbutis yra vos už 2 minučių nuo Paddington stoties ir Road metro stoties. Ji tik prasideda nedideliu atstumu nuo Hyde parkas ir Marble Arch, kuris trunka tik už 10 minučių kelio pėsčiomis.
  • Winrose Hotel – yra mažas pigūs viešbučiai netoli Edgware Road. Viešbutis siūlo geras svetingumo paslaugas savo svečiams už prieinamą kainą.

Miestas siūlo platų įdomių vietų aplankyti ir malonus ką daryti. Žemiau yra gražių vietų ir įdomių dalykų išsiaiškinti arčiausiai London Edgware Road:

Mados kosmoso galerija yra ideali vieta keliautojams, kurie yra mados entuziastai svecias. Vieta yra labai populiarus, kaip ji dažnai organizuojami kelių mados eksponatų Londone. Daugelis dizainerių ir fotografai yra Lankymūsi vieta. Kiekvienas gali išsinuomoti automobilį pasiekti vietos lengvai.

Geriausia vieta patirti Atpalaiduojantis buriavimui patirties, Serpentine Vandens_sportas ežero, yra geriausia vieta aplankyti. Jis įsikūręs Hyde Park, Londonas Serpentine Road, kuris tik trunka 4 minutės 8 minučių kelio automobiliu nuo London Edgware Road. Dauguma keliautojų išsinuomoti automobilį, kad į vietą saugiai ir patogiai.

Kai ateina į maistą, Zonzo Restoranas yra geriausia vieta aplankyti. Restoranas siūlo geriausias Italijos patiekalų, kad būtų tikrai draugiškas kišenėje. Kai kurie iš jo parašas patiekalai yra Napoleono picos ir lazanija ir Tagliatelle Zonzo stiliaus makaronai. Restoranas yra įsikūręs London Edgware Road. Tai gali būti tik kelios minutės pėsčiomis nuo netoli viešbučio ar keliautojams iš Tolimųjų viešbutį apsistoję gali išsinuomoti automobilį pasiekti restoranas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Finchley (6,6 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» London Park Royal (8,8 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
» Watford (10,0 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» London Bayswater (12,8 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (13,5 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Enfield (16,4 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» London Bow (19,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
» London Ilford (24,9 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg