Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Cambridge, Cb5 8jl (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Cambridge

Kembridžas yra gyventojų miestas, kuris yra įsikūręs Jungtinėje Karalystėje. Didžiausi darbdaviai šiame mieste yra švietimo įstaigų. Ji taip pat tiekiama daug technologijų įmonių. Galėsite įsitikinti, kad jūsų kelionė bus su komplikacijų, reikia atlikti užsakymą pradžioje, prieš išvykdami namo. Be to, užtikrinti, kad jums rasti automobilį, kad jūs ketinate naudoti, užsakymo pakankamai anksti leidžia jums mėgautis pigiau. Paskutinę minutę užsakymo kainuoja daugiau. Norma, kurią jūs nustato automobilių, kurie yra prieinami žmonėms samdyti kompanija skaičius.

Daugelis automobilių nuoma atvyksta su rankiniu būdu, ir jei jūs skaitote baudos spausdinti, jūs ne suprasti. Nuomos automobiliai su automatine pavarų dėže yra Kembridžo, bet jie kainuoja daug daugiau nei rankiniu būdu iš jų. Išgyvena kelių taisykles prieš vairavimo užsienio šalyje yra svarbu, tai, nes jums gali suprasti, kad disko stilius gali skirtis. Jei norite miles įskaitytos į jūsų dažnų skrydžių programos kaip naudojate automobilių nuoma, reikia atlikti tyrimą iš anksto. Tai yra todėl, kad yra nuomos kompanijų Kembridžo, bus imti mokestį už šią paslaugą.

Kai jums išsinuomoti automobilį, jums bus pasiūlyta galimybė į automobilį, kuris yra didesnis. Tai atsitinka, kai turėjo užsisakėte automobilį į kategoriją, kurią patiria didelę paklausą. Spręsti skamba gerai, bet atnaujinti jums tinka, kai didesnio automobilio yra tikrai būtina jums. Tačiau, vengti atnaujinimas transporto priemonės dydžio prasme, kai esate ne reikia daugiau vietos. Automobilio mažos modelio privalumas yra kad degalų suvartojimas yra mažesnis, o tai reiškia, kad jums nebus praleisti daugiau degalų.

Jei turite vaikas ir vaiko saugos sėdynės yra būtina apsvarstyti atliekant vieną išilgai. Taip pat galite užsisakyti vieną kaip jūs darote užsakymą. Tai yra todėl, kad transporto priemonėse nėra įrengti tokių sėdynių iš anksto. Tačiau turėsite sumokėti papildomą mokestį už tai. Nuomos kompanijos Kembridžo siūlo galimybę pasirinkti, ar norite, kad atspindi tam tikro kilometražo ribą ar neribotas kilometražas. Prieš jums užsakyti, galima išvengti bausmės iš predetermining jūsų poreikius, nors neribota rida yra paprastai pigiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Haverhill (23,1 km)
Haverhill Tesco Extra, Haverhill, Cb9 0bq
» Huntingdon (28,6 km)
Unit 3, Stonehill, Huntingdon, Pe296ed, Eng
Coopers End Road, Coopers End Road, Stansted, Cm24 1rj
» Bury St Edmunds (36,6 km)
Station Hill, Bury St Edmunds, Ip32 6ad
» Bishops Stortford (36,8 km)
Unit 7 Stansted Distribution, Centre Start Hill, Bishops Stortford, Cm22 7dg
» Stevenage (42,4 km)
Stevenage, Sg1 2ee
» Bedford (43,9 km)
Bedford, Mk40 2sd, Bedfordshire
» Hertford (48,1 km)
22 Caxton Hill, Hertford, Sg13 7nf, Eng
» Harlow (48,8 km)
Tesco Extra, 1 6 Harvey Centre, Harlow, Cm17 9te
Tesco Superstore Harlow, Harlow, Cm17 9te