Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Reading, Rg2 0qz (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Reading

Skaitymas yra Berkshire mieste Anglijoje. Turistų aplankyti čia pamatyti vienuolyno griuvėsiai, Kennet ir Temzės upės ir smagiai su įvairių restoranų, prekybos centrų ir užeigų. Yra daug oro uostai Londone iš kurių vienas gali pasiekti svarstymą. Heathrow, Luton, leisis Getviko bei Stanstedo oro uostuose yra patogus tie pasiekti šią vietą. Tačiau, Heathrow oro uostas siūlo trumpiausiu maršrutu pasieksite vieta 40min kelionė. Asmuo gali išsinuomoti automobilį iš oro uosto pasiekti svarstymą.

Automobilių nuoma paleisti per M4 greitkelio, kuris veda iš Londono į Pietų Velsą. Jis yra tik už valandos kelio automobiliu nuo centrinio Londono. Automobiliai gali būti pastatyti miesto centrų pvz., "Oracle" Šventosios Brook, "Oracle" Riverside ir Broad Street Mall. Geriausia svetainė parkas transporto priemonės yra "Oracle" Riverside, kuris dirba 24 valandas per dieną.

Turistų rasti naudojant automobilių nuoma kaip geriausias būdas naršyti po miestą. Ji leidžia žmonėms pamatyti vietos peizažas ir gyvenvietės. Eismo nebus problema čia. Keliai yra tyliau ir lengviau judėti. Daugelis taip pat labiau ciklų jų pasirinkimas transporto gauti aplink vietą. Yra daug įdomių lankytinų vietų žiūrėti skaitymo centrinėje srityje. Pirmasis yra, Abbey griuvėsiai ir Forbury sodai. Tai yra gražus sodas, netoli upės Kennet. Tarp upės ir sodas yra griuvėsiai vienuolyno, aukštųjų altoriaus Henry aš yra vienas iš jų. Antra, muziejus įsikūręs Blagrave gatvėje. Muziejus akcentuoja Slilchester, Abby, viduramžių laikotarpio ir atvykimo geležinkelių į miesto istoriją. Vietų aplankyti aplinkinių sričių yra Maledurham House, Basildon Park ir Silchester Romos miesto.

Išskyrus aplankyti senovės paminklų ir struktūrų išsinuomoti automobilį, yra daug kitų excitements, kad galima daryti šioje vietoje. Upių kruizai, paleisti dienos išvykas, o vaikšto į Thameside yra kai kurie iš jų.

Svarstymas taip pat garsėja metinio muzikos festivalių, kurie vyksta keletą dienų. Bilietus į šių festivalių reikėtų užsakyti iš anksto. Roko festivalis yra vienas toks įvykis, kuriam tūkstančiai minios surinkti per savaitgalį. Ši šventė vyksta rugpjūčio mėn. Jei asmuo yra entuziastingai sporto, tada galima naudotis futbolo suvirpinti iš skaitymo FC turnyruose.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Basingstoke (23,4 km)
Lister Rd Ind Estate, Lister Road, Basingstoke, Rg22 4dq, Hampshire
» Slough (27,7 km)
Slough, Sl1 4nb, Berkshire
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
» Guildford (36,4 km)
Cathedral Hill Ind Estate, Guildford, Gu2 7yb, Surrey
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
» Oxford (38,9 km)
Ferry Hinksey Road, Oxford, Ox2 0by
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» Watford (47,0 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» London Wembley (50,0 km)
Gec Est. Courtenay Rd.,east Ln, Wembley, Wembley, London, Ha9 7nd