Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Via Luigi Galvani 12, Milano, 20124 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Milan Via Galvani

Milano Via Galvani įsikūręs Italijoje, ir jis aptarnauja įvairių transporto rūšių. Tai apima autobusai, taksi ir automobilių nuoma, kuri yra puiki galimybė asmenims, kurie nori lankstumo ir laisvę kaip jums galvos į savo paskirties vietą.

Kaip padaryti užsakymą, jums reikia paklausti apie dokumentus kad jums reikės atsiimdami automobilį. Kai jūs atvykstate į pikapas stoties, jums reikia pateikti savo vietos vairuotojo pažymėjimą, ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą. Dėmesį, kad savo nacionalines vairuotojo pažymėjimą kartu su tarptautinės vienas. Tarptautinį vairuotojo pažymėjimą neatpažįstamas kaip licenciją savo. Vėlgi, dviejų teisinių dokumentų taip pat reikia išduotos tos pačios institucijos. Kaip pasiimti automobilį, reikia mokėti nuomos draudimo.

Naudojant pagrindinės kreditinės kortelės mokėti už nuomos paslaugas Milano Via Galvani privalumas yra kad pagrindinių kredito kortelių išdavėjai suteikti jums nemokamai išsinuomoti draudimo kaip pralinksmėti kai naudojate kortelę mokėti už nuomos draudimas. Jei nesate tikri, ar jūsų kortelės teikėjas teikia tokias paslaugas, jums reikia paklausti, išvengti mokėjimo už ką buvo įtraukta.

Yra keletas asmenų, kad geriausia vengti mokėti nuomos draudimo, nes jiems tai laiko švaistymas. Yra tai, kad ji yra neteisėta jums vairuoti kelyje be draudimo poliso. Kai baigsite, pasirašant sutartį su automobilių nuomos kompanija ne Milano Via Galvani, jūs prisiima visą atsakomybę automobilio. Todėl, kai esate avariją ar automobilis yra sugadintas, turite prisiimti finansinės atsakomybės, kad ateis su tokia gaila incidentų. Jei draudimo suma, jums negali augti vien finansinės naštos.

Kai jums yra pateikiamos su automobilį, pirmas dalykas, kurį siekiama patikrinti tai už bet kokią žalą ant kūno. Jei pastebėjote bet kurį, jums reikia pranešti automobilių nuomos agentas ne Milano Via Galvani, per raštu. Jei jūs išvyti be atskaitomybės tai, jums gali būti vienas mokėti už remontą, kai grąžinti ją. Jei išsinuomoti automobilį, kad jūs nenaudojami, Skirkite laiko susipažinti su juo prieš jus prisijungti eismo. Užtikrinti, kad žibintai ir posūkio signalus, tinkamos būklės. Pažvelkite į kilometražo skaitiklio per, ir jei kuri nors anomalija, jums reikia pranešti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
» Milan Porta Romana (3,2 km)
Corso Italia 10, Milan, 20122
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149
Drop Off Key Box At Main Office, Milano, 20090
» Monza (10,1 km)
Monza, 20052, Lombardia
» Como (36,9 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
P.le San Gottardo, Como, 22100
C/o Terminal 1 Malpensa Apt, Terminal 1, Ferno, 21010
» Bergamo (42,0 km)
Bergamo, 24126
» Lecco (42,8 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851