Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Lamezia Terme, 88046 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lamezia Terme Oro Uostas

Italija didelį kultūros paveldą ir romantikos miestas visada yra pageidavimų sąrašą atostogos - ists ir tie, kurie laimė ten gauna rašybos saistomi grožio ir meilės ore. Šalyje buvo didžiuotis pramogų milijonų turistų kasmet, su miestų, pavyzdžiui, Romos, Milano ir Venecija. Tarp pagrindinių turistų atrakcija, jei ne viršų į sąrašą, bet dar puikus vieta praleisti savaitę ar dvi yra Lamezia Terme mieste Italijoje. Tai yra bendras gyventojų skaičius 72,000, plonas apgyvendintai vietovei turistų mėgautis didžiąją dalį savo laiko sau. Piana di Sant'Eufemia yra įsikūręs rytinėje miesto.

Turistų lankytinų vietų

Kai nustatote visur Italijoje, esate pasirengę turėti adrenalino skubėti ateina visoje istorinio lobis arba vaizdingos grožis. Taip pat – Lamezia Terme visą tyrinėti daroma daug numatymas sužinoti puikus pavyzdys, Renesanso, kad ji yra kur gimė Renesanso, pvz., Nicastro pilis Lamezian atostogų, svarbiausias užsidėję Sambiase yra labai svarbių paskirties vietų. Sant'Eufemia Lamezia ir The Maltos Bastion numatyti riterių laikų žiūrėti bokštas yra nuostabus taikikliai liudytojas. Muziejų aplink miestą yra labai gerbiamas nei kiti visame pasaulyje, Sambiase ir The vyskupijos muziejų House Eco - muziejus turi kvapą gniaužiantį kolekcijos iš praeities. Bažnyčių ir bažnyčių su lakuotais architektūra yra vienas turistų magnetas. Freskos ir fantastinis statula apsuptas visą miestą yra turistų rojus.

Kelionių lengvai

Kai žemyn su visais ekspedicijos ir burną trokšta skaniai pavargę iš visų žandikaulio lašinamojo akimirkų, pareikšti sau ramiai su tradicinės italų virtuvės valgiai ir jums gali nusimesti savo dieną, po to tik puikiais gėrimais viename iš geriausių barų ant kiekvieno kampo miesto.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Via Del Mare 13, Lamezia, 88046
» Lamezia Terme (10,4 km)
Via Umberto Boccioni 1/3, Off Airport Location, Lamezia Terme, 88040
» Vibo Valentia (27,8 km)
Zona Industriale, Vibo Valentia, 89900
Viale Lucrezia Della Valle, 69, Catanzaro, 88100
» Tropea (40,5 km)
S.domenica Di Ricadi, 89866
» Cosenza (44,1 km)
Via Cristoforo Colombo, 63, Cosenza, 87100
Viale Giuseppe Berto Snc, Tropea C Vaticano, 89865
» Vaticano Ricadi (45,1 km)
Vle Giuseppe Berto Snc, San Nicolo, 89865