Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Firenze, 50145 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Florence Oro Uostas

Florencija yra gražus miestas Italijos ir turistų traukos centras. Miestas yra idealus turizmo punktas tiek, kiek maisto, įvykių ir architektūra miesto. Jis yra vienas iš labiausiai apgyvendintos šalies miestuose su 370,000 įvertinta gyventojų. Miestas turi turtingą istoriją ir puikus kultūros ir tradicijų.

Svarbiausias vietas, tokias

Miestas turi daug gražių pastatų, taip pat katedrų ir bažnyčių savo širdyje. Piazza della Signoria ir Neptūno fontanas yra dviejų nuostabių vietų, kurios jūs būtinai apsilankyti. Iš tiesų, Neptūno fontanas yra nuostabų marmuro darbą, kuris jums liudytojas daug kitų pastate miesto taip pat šedevras. Taip pat galite aplankyti miesto kaip Bargello, Donatello ir Giambologna muziejai.

Lankytinų vietų

Florencija yra vieni iš labiausiai gerai suprojektuoti bažnyčių pasaulyje. Architektūra iš katedrų taip pat yra dech. Daugelis krikščionių, miestas turi pagrindinė vieta dėl gražus Religinė architektūra. Santa Maria del Fiore bažnyčią yra puikiausias pavyzdys, miesto architektūra. Jis yra ketvirtas pagal dydį Europoje. Kitas svarbus bažnyčių yra san Giovanni chrzcielnica ir Basilica San Lorenzo.

Jums turėtų ne praleisti ant sodų ir parkų miesto. Jos prisideda prie gamtos grožį, Florencija. Boboli sodai, Giardino Bardini ir Giardino dei Semplici yra trys gražūs sodai aplankyti. Jūs tikrai mėgautis grožio, kad šie parkai ir sodai laikykite tarp jų.

Žmonės žydėjimas ypač ir Italijos apskritai labai mėgsta meno ir vertiname kūrybiškumą. Tai paaiškina, kodėl miestas yra namo daug multiplexes ir kino teatruose. Saloncino Castinelli yra teatras, kuris yra namo į kai kuriuos iš labiausiai talentingų menininkų mieste. Svarbus miesto kino teatrai yra Odeon Kinas ir Hanibalas. Taip pat gali apsilankyti Teatro Comunale, kuris yra gražus atidaryti amfiteatras.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Firenze, 50100
Via Francesco Redi 1, Ikea Florence, Sesto Fiorentino, 50019
» Florence Sansovino (3,6 km)
Via Del Sansovino 53, Florence, 50142
Return:borgo Ognissanti 96 No Ztl, Firenze, 50123
» Florence (4,8 km)
Firenze, 50100
» Florence South (6,0 km)
Prato, 59100
» Prato (10,8 km)
Prato, 59100
» Pistoia (26,7 km)
Via Luigi Galvani 9, Pistoia, 51100
Via Spicciano, 7, Tavarnelle, Firenze