Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
To Leave The Keys In Parking Focona, Bulevar Local Modulo 22, La Linea De La Concepcion, 11300 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Gibraltar Oro Uostas

Gibraltaras yra užjūrio teritorija Europoje ir yra viena iš patraukliausių vietų turistams. Ji pritaria šiaurinės sienos su Ispanija Andalūzija miestas. Vietos turi daugiau kaip 30.000 žmonių ir dauguma šių žmonių yra iš įvairių kitų tautybių. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vieta yra tikrai žinomų yra dėl Gibraltaro Rock. Pavadinimas buvo kilęs iš šio garsaus roko. Temperatūra yra panašus į subtropinio klimato ir santykinai švelniomis žiemomis ir šiltomis vasaromis. Lietus tik vyksta žiemos ir vasaros yra paprastai sausa visoje.

Ekskursijų ir turistinių attractions

Gibraltaro turi keletą lankytinų vietų ir yra keletas ekskursijų vietose taip pat. Jis taip pat garsėja pirkinių kaip yra rinkos pardavimo įvairiausiose kolekcionuojamų gana padoraus kainomis. Banginių stebėjimas yra kitą specialiosios zonos ir tiems, kurie domisi gamta yra gonna love banginių žudikas banginiai ir humpbacks.

Sargybos keitimas yra bendras tradicijas Gibraltare ir karinės praktikos. Tūkstančiai žmonių dalyvauti šios ceremonijos yra paveldo dalis. Vandenų kelius vietos yra naudojami kaip darželį delfinai ir jūs galite pamatyti delfinų žaisti su viena kitai į vandenį. Paukščių stebėjimas yra kitos bendros atrakcija vietos ir jūs galite pamatyti tūkstančius skirtingų paukščių rūšių, o jie migruoja į Gibraltarą. Paukščių įskaitant Sakalai, grifai, Čiulbantys paukščiai ir jūrų paukščius galima pamatyti čia.

Did iausia atrakcija yra Gibraltaro, kuri yra labiausiai senovės akmens teritorijoje roko. Daug turistų aplankyti šią vietą kaip akmuo – tai labai kreipiasi į juos.

Naktinis gyvenimas ir kitų vietų aplankyti

Teritorijoje yra daug kelių skirtingų kazino ir barų, prisidėti prie Gibraltaro patrauklus naktinis gyvenimas. Daugelis turistų apsilankyti garsaus stiklo gamyklos čia yra dar viena atrakcija. Bauda kokybės stiklo galima įsigyti už nedidelę kainą lankantis gamykloje. Apsaugos patalpoje yra viena iš labiausiai lankomų vietų teritorijoje ir yra labai svarbios. Iš esmės, modelis buvo padaryta iš uosto seržantas, kurie yra holdingo raktus į teritoriją. Tai žymi tradicija kaip Gibraltaro gubernatorius visada turėjo raktus su juo.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
El Bulevar Shopping Center, Local 20, Avenida 20 De Abril, La Línea De La Concepción, 11300, Cádiz
» Algeciras (8,5 km)
Hotel Nh Algeciras Suites, Algeciras, 11204
Urb. Alcaidesa S/n, 11315 La Linea, La Linea alcaidesa, 11315
» Estepona (35,7 km)
Carretera Cadiz Km 159, Estepona, 29680
Avda De Las Golondrinas Coordenadas 36.461887/5.010861, Estepona, 29688
N340 Kilometro 175, Ctra 340 K175 Puerto Banus, Nueva Andalucía, Marbella, 29660, Malaga
Marbella, 29600
» Tangier Med Port (57,9 km)
» Tangier Port (57,9 km)
Tangier Port Ville, Ave Mohammed Vi, Tangier
Tanger Ville Gare, Tangier, 90000