Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Barcelona Traukiniu Stotis Sants

Barselonos traukinių stoties įsikūręs Ispanijoje ir yra vienas iš viešojo transporto sistemas, kurios yra patikimos. Geležinkelio stoties rankenos tarptautinės ir nacionalinės atvykusiųjų. Kaip su skrydžių. Tai galite padaryti rezervacijas iš anksto per svetainę, stotyje, arba telefonu. Internete, tai galima surasti žemėlapiai, kad funkcija maršrutai, tvarkaraščiai, zonas.

Kai jūs atvykstate į geležinkelio stotį, yra įvairių transporto rūšių, galite panaudoti tam, kad galėtumėte gauti į savo paskirties vietą. Barselonos traukinių stotis aptarnauja autobusai, taksi ir automobilių nuomos agentūrų. Nors vienas, kad jums pasirinkti leis jums pasiekti į paskirties vietą, automobilių nuoma pasiūlymai didelį lankstumą ir laisvės kaip jums judėti.

Kaip jums rezervuoti traukinio, jums taip pat reikia užsakyti per automobilių agentūrą į geležinkelio stotį. Su užsakymas internetu automobilio privalumas yra tai, kad jūs turite laisvę nurodydama savo pageidaujamą prekės ženklą, taip pat modelis. Kaip jūs darote užsakymą, turite nurodyti, kiek laiko, kad jūs ketinate naudoti automobilio. Pateikdami užsakymą, jums reikia pateikti šią informaciją.

Kai jums nurodė laiko, kad jūs ketinate laikyti automobilių nuoma nuo Barselonos traukinių stoties, jei galite grąžinti ją anksčiau, turėsite sumokėti tam tikrą mokestį. Kita vertus, jei jums pratęsti laikotarpį, kuriam jūs naudojate automobilį, jūs taip pat turite sumokėti papildomą mokestį. Tai reiškia, kad jums reikia atidžiai iš anksto nustatytu laikotarpiu, kurių jums reikės automobilio.

Užsakymo metu internete, jums reikia atkreipti dėmesį, kad jums reikia padaryti likus 48 valandoms iki nuomos; išvykimo. Kaip protingas žmogus, išvengti rezervuojami nuoma automobilio Barselonoje geležinkelio stoties be perskaityti sąlygas nuoma. Kai užsakymo tarptautinėje kompanijoje, perskaitykite taisykles, kurios taikomos į Ispaniją. Prisiminti atlikti savo vairavimo su jumis. Net jei turite tarptautinis metodas, tai negalima nesant nacionalinių vairuotojo pažymėjimą.

Jei turite papildomų vairuotojas, kuris yra apie 21 ar 25 metai, reikia atitikti minimalų amžių vairuotojas Ispanijoje išvengti pažeidžia taisykles, kaip jie skiriasi nuo valstybėje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Barcelona Gran Via (0,8 km)
** No Trucks Return **, Barcelona, 08010
C/ Rosa Sensat, 4 (entrada Parking), Barcelona, 08005
** No Trucks Return **, Barcelona, 08018
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014
Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat De Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
» Sabadell (18,9 km)
Sabadell, 08205
» Martorell (23,4 km)
Pau Claris, 46, Martorell, 08760
» Terrassa (23,8 km)
Carretera Montcada, S/n, Terrassa, 08223