Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Madrid, 28015 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Madrid Centre

Madrido įsikūręs Ispanijoje, ir be to, kapitalo, tai didžiausias šalies miestas. PPO (pasaulio turizmo organizacija) būstinė yra šiame mieste. Infrastruktūra yra moderni, bet istorinio jaustis ir atrodyti iš miesto gatvių ir rajonų buvo išsaugota. Royal palace ir muziejų skaičius yra tarp orientyrus.

Kalbant apie transportą, Madridas aptarnauja įvairių priemonių. Tai apima; oro, metro, nacionalinių geležinkelių ir autobusų. Kaip jūs galvą į savo paskirties vietą, turite lankstumo ir veiksmų laisvės. Štai kodėl geriausia galimybė yra išsinuomoti automobilį. MANYDAMOS, kad išsinuomoti automobilį gali būti brangus, jums reikia turėti į kelionę, kad yra saugus, ir sutaupyti keletą bucks taip pat priimtinas tuo pačiu metu.

Tai jūsų pareiga patvirtinti, kad išsinuomoti automobilį, kad jums būtų suteikta Madride yra geriausios būklės. Pvz., vandens, naftos ir kuro lygis turi būti teisingas, o padangos turi turėti tinkamą infliacijos. Tai gerai jums, jei jūs neviršija ties ribų ir savo kruizas yra geriausias, kai tai sklandžiai vietoj priimti lenktynių požiūrį, kuris yra susijęs su dideliu greičiu. Be kelionę bus malonus, ji taip pat tampa saugesnis. Naftos suvartojimas yra taip pat mažiau kai apribojate savo greitį.

Jei įmanoma, tai geriausia, kai jums keliauti šviesos. Krovinys, kuris yra nereikalingas dar jis yra sunkus, kai jums reikia eiti į ilgą kelionę turėtų būti vengiama. Tai yra todėl, kad tai pridės prie automobilio svorio. Todėl automobilį, kad jūs samdyti Madride bus sunaudojama daugiau kuro.

Yra laikas, kada jums keliauja į paskirties vietą, kad nesate susipažinę su. Šiuo metu, jūs ne tik atliekų laiko, tačiau automobilis bus sunaudojama daugiau kuro, kaip jūs bandote sekti specialios adresas. Siekiant išvengti tokių inconveniencies, jūs turite nustatyti naudojant žemėlapyje prieš žaislų kelionės tikslus adresas. Taip pat kaip jūs darote užsakymą, kad GPS sistema, tačiau jums gali prireikti mokėti papildomą mokestį už tai.

Yra laikas, kada gali tekti išlaipinimo automobilį kitoje vietoje, ta, kurioje jūs wyborowych it Madride. Jeigu jums išsinuomoti automobilį už laikotarpį, kuris yra mažiau nei vieną savaitę, arba išleidimo taškas yra per sieną, turėsite sumokėti vieną pusę mokestį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Av. Ciudad De Barcelona, S/n, Madrid, 28012
» Cordoba (3,0 km)
Paseo De Las Delicias 74, Madrid, 28045
Estacion De Tren Chamartin, Pking C Mauricio Legendre 16, Madrid, 28026
(local 24), Centro Comercial Local 24 Pozuelo Madrid, Pozuelo De Alarcon, 28223, Madrid
» Madrid Leganes (10,9 km)
Edificio Elma, Leganes, Leganes Madrid, 28916
» Madrid Barajas (11,5 km)
Barrio Aeropuerto Barajas, Madrid, 28042
No Trucks Return key Box Parking, Madrid, 28042
Madrid Barajas Airport, Madrid, 28022
» Madrid Oro Uostas (14,0 km)
No Trucks Return key Box Parking, Madrid, 28042
» Madrid Alcobendas (15,5 km)
Menorca 2, Alcobendas, 28100, Madrid