Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
11 Rue Saint Martin Aux Waides, Amiens, 80005 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Amiens

AK, gražus miestas vadinamas Amiens! Įsikūręs šiaurinėje Prancūzijoje, Amiens didelis turistų traukos yra tikrai vieta, turite apsilankyti bent kartą per savo gyvenimą. Jos turtinga kultūra yra vienas iš daugelio dalykų, kad jums patinka apie šį miestą, jis datuojamas nuo romėnų laikų ir jai buvo padaryta įtaka iš daugelio kultūrų ir šalių nuo to laiko daug.

Jei jus domina architektūra, daug pastatų bus kibirkštinio Jūsų smalsumą. Imtis Amiens katedros pvz. Jis yra pasaulio paveldo dalis ir kad sako kažką. Šis puikus katedra su savo sudėtingą informaciją yra laikomas didžiausių gotikos bažnyčios Prancūzijoje. Jūs taip pat galite patikrinti Madeleine kapinių ar savivaldybių cirko, jums nebus nusivylė. Kai jis ateina į žinomų žmonių, kurie gyveno čia, tam tikras vardas, atrodo, nuolat pop - up: Jules Verne, garsaus prancūzų rašytojo kurie prognozuoti daug naudingų išradimų.

Jei yra gourmand ar jus domina tema, būtų tikslūs, prancūzų virtuvės patiekalai, apsilankykite šioje vietoje žiemą Kada mieste yra Kalėdų rinką, kurioje yra vietiniai patiekalai, kaip "macaronsd'Amiens", "flamiche aux poireaux" ir daug kitų goodies, kad laukiame jūsų. Kas geriau sugadinti jūsų skonį pumpurus, nei pasilepinti tokia gydyti? Daugiau kultūros dėmesį, daug turistų traukia į teatrus, muziejus ir kino teatrus randama Amiens. Museum of Natural History yra labai įspūdingas ir vadovai yra laisvai kalba dauguma tarptautinių kalbų sukurti malonią patirtį visiems, kad yra aplankyti šią vietą. Jei esate muzikos fano, priklausomai nuo laiko, galite aplankyti šį miestą, jūs galite pamatyti keletą gana įdomi juostų, koncertas, nes miestas turi daug erdvių skirti tik koncertai.

Labai svarbu gabalas informacijos nurodo dėl transporto priemonių. Galite pasiekti šią vietą traukiniu ar autobusu jei norite pasirinkti viešojo transporto priemonėmis. Traukinys yra labai rekomenduojama, nes tai TGV (greitųjų traukinių) ir tokiu būdu jūs negausite gaišti per daug laiko iki jums pasiekti paskirties vietą. Jei nė vienas iš šių variantų jus domina, visada yra vandenų, jūs galite pasiekti Amiens laivu arba galite sutaupyti šiek tiek laiko ir išsinuomoti automobilį iš anksto iš bet kurios automobilių nuomos bendrovės Taigi jums nereikės patikrinti autobusų arba traukinių tvarkaraščius.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Gare (1,9 km)
Gare Sncf, Pkg 2 Lvl 1 Places G, 80000
» Rue De Lile (4,8 km)
Longueau, 80330
» Breteuil (28,9 km)
103 Rue D, Breteuil Sur Noye, 60120
» Assevillers (36,1 km)
Gare Sncf Tgv Haute Picardie, Ablaincourt, 80320
» Roye (39,7 km)
Rue Du Puits A Marne, Roye, 80700
» Oisemont (41,0 km)
» Abbeville (41,7 km)
Abbeville, 80100
Gare Sncf, Abbeville, 80100
» Beauvais Oro Uostas (51,5 km)
Beauvais, 60000