Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Meet And Greet Service, Hanoi (Vietnamas)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Hanoi Noi Bai Oro Uostas

Hanoi Noi Bai airport yra laikoma neatskiriama Vietnamo transporto sistemos. Tai paslaugos daug žmonių, tiek vietos ir tarptautinių kaip toks yra labai svarbus.

Atvyko į šį nuostabų miestą, kas geresnis būdas gauti aplink jį nei turintys automobilių nuoma jūsų paslaugoms. Atsižvelgdama nuomotu automobiliu kruizas aplink užsienio vietoje pvz., tai tiems, kurie nori, kad kelionė yra gera idėja, nes ji ateina su daug daug naudos.

Kodėl nusprendėme išsinuomoti automobilį?

Kaip anksčiau minėta, turintys automobilių nuoma jūsų paslaugoms būtų idealu kai touring užsienio vietoje dėl daugelio priežasčių. Labiausiai akivaizdus ir matyti jų yra:

  • Dėl to, kad jūs galite mėgautis privatumą visą jūsų kelionę
  • Jis leidžia jums prabanga, komfortas, kaip jūs einate apie miestą.
  • Jūs turite savo transporto priemones, kurios reiškia, kad yra savarankiškos ir nereikės priklausyti nuo lėtai ir kartais nepatogu viešuoju transportu.

Lankytinos vietos Hanojus

  • Bao Tung mano Thaut muziejus- Šis nuostabus muziejus yra senovės meno kūrinių ir relikvijos pats miestas ir jo glaudžiai besiribojančiose miestų aikštelė.
  • Vietnamas memorialas- Įsikūrusi gana senas, kurioje užfiksuoti karo belaisvių pateko į kalėjimą.
  • Van Mieu- Pelną savo šlovės už tai, kad Pirmosios švietimo įstaigos pasiūlyti universitetinių studijų srityje. Dalyvauti su juo architektūra yra gana prabangus ergo pagrindinės lankytinos vietos.
  • Thang Long vandens lėlių teatro- Ši vieta funkcijos vandens lėlių rodo, kad jų kultūros dalis jau labai ilgą laiką. Per dieną gali turėti daugiau nei 4 spektakliai net.
  • Senamiestį- Ši ypač Han Noi Bai yra gana žiūrovas. Jame daug gatvėse ir kiekvienos gatvės funkcijos tam tikros rūšies produktas būtų drabužių ar žolės. Visų pirma galima praleisti daug laiko ir galų gale prarasti sekti laiką, nes erdvus ir unikalumą, ką jie siūlo.

Naktinės pramogos mieste taip pat labai aktyvi, todėl tiems, kurie nori atsipalaiduoti puikus diskoteka arba naktinis klubas, būti tikri, jums nebus nusivylė. Taigi Ruoškitės jūsų automobilių nuoma ir paragauti miesto iki galo.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Hanoi (21,2 km)
5f Gami Group Building, 11 Pham Hung St. Tu Liem Dist., Hanoi