Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
68 Nguyen Huu Tho, Danang, 550000 (Vietnamas)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Da Nang Oro Uostas

Vertinta kaip trečia pagal dydį šalies uoste, Danango oro uostas įsikūręs didžiausias miestas Vietname sprogimo viduryje. Šis oro uostas yra daug patogumų, pavyzdžiui, užsienio valiutos biurai, interneto kavinėse, narkotikų parduotuvės, Wi - Fi, prekybos centrai, užeigų ir daug daugiau. Vienas iš labiausiai buzzing įmonių aplinkui yra automobilių nuomos verslo. Yra keli iš jų aplink Danango oro uostas ir daugiau per miestą.

Saugumo priemonės Da Nang

O Da Nang yra gana saugus miestas, visada yra keletas nesaugumo sutrikimus kaip daugelis miestų visame pasaulyje. Turistų turėtų visada turėti jų saugumo išsamiai perspėjimas. Čia yra keletas patarimų ir klaidas Da Nang;

  1. Ar negalima palikti savo automobilius langai atidaryti. Jei jūs naudojatės paslaugomis, automobilių nuoma, visada užtikrinti, kad rolled - up kiekvieną kartą, kai esate ne automobilio langus.
  2. Visada galite turėti šiek tiek pinigų. Nors kai kurie aukštos klasės viešbučiai ir degalinių priimti kelionės korteles, tai visada patartina visada turėti vietine valiuta jums bet kuriuo metu. Nors ne jis, išvengti tais gabaliukus grynųjų pinigų, nes tai yra grėsmę saugumui.
  3. Išvengti teiravimasis iš atsitiktinių svetimų. Į Da Nang žmonės labai mandagūs ir draugiški. Tačiau sunku pasakyti geri žmonės ir banditai, nes net banditai gali būti draugiškas, kai situacija reikalauja. Jei jums yra per didelės ir reikia paprašyti nurodyti kryptį, galite skambinti jūsų i sinuomoti automobilį agentūra ir paprašyti nurodyti kryptį.
  4. Visada patvirtinkite interjero ir miesto dalys šio miesto saugumą. Kaip ir daugelyje kitų vietų visame pasaulyje, kai kurie vidaus miesto dalys ne labai saugus. Jei jūs turite eiti į centrą, palikti savo automobilių nuoma Hotel kad būna ir naudoti taksi.
  5. Turėti pakankamai kuro, kai išeinant pakraštyje, nes niekada nežinote, kur rasite kitą degalinė. Atsižvelgdama kuro baigsis jums niekur viduryje yra ne tik nemalonu, bet ir pavojinga tiek, kiek jūsų saugumo požiūriu.
  6. Išvengti tarptinklinio ryšio gatves naktį. Nors, kavinės ir Da Nang buzz, patartina jums reikia būti atsargūs, kai juda aplink miestą naktį. Kaip ir bet kur kitur pasaulyje, užsieniečiai yra lengva surasti ir gali būti tikslinė. Jei naudojate automobilių nuoma, gali prašyti Agentūros suteikti jums su vairuotoju.
  7. Būti laisvai kelio ženklų ir eismo taisyklių. Paskutinis dalykas, jūs norite daryti, o Da Nang yra padaryti kelių eismo pažeidimo. Eismo policininkai čia yra tad korumpuoti ir gali jus ratą jei tu netiki dishing iš kyšius.
  8. Visada turi atsarginį planą, kaip transportą. Kartais jūsų automobilių nuoma gali jums žemyn viduryje niekur ir tokiais atvejais, kurio gelbėjimo skaičius jūsų kontaktai gali praversti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» An Hoa Phat (1,1 km)
68 Nguyen Huu Tho, Danang, 550000
» Da Nang City (2,0 km)