Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Airport Terminal, Tivat, 85320 (Serbija ir Juodkalnija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Tivat Oro Uostas

Tarptautinis oro uostas, įkurtas Juodkalnijos pakrantės ir Tivat miestas yra žinomas kaip Tivat oro uosto. Oro uosto įsikūrė 1957 m. gegužės mėnesį. Iš pradžių buvo vieno žolės takas su maža uosto teritorijos. Oro uosto buvo modernizuoti ir padidėjo nuo 1968 m. iki 1971 m. ataskaitinius duomenis.

Po 1971 m. jis buvo gerai išvystyta ir moderni oro uosto. Tivat miesto centras yra už 3 kilometrų nuo oro uosto. Juodkalnija turi dviejų tarptautinių oro uostų, įskaitant Podgorica ir Tivat oro uosto. Nemažai keleivių ir turistų būna nuo birželio iki rugpjūčio. Tai iš tikrųjų sezono, Sveikindamas nemažai turistų. Keleivių vežimui buvo 19. 7 % 2013 m., kuris buvo vienas iš sparčiausiai augančių oro uostų visame pasaulyje. Viešbutis įsikūręs 19 km nuo šiaurės vakarus nuo Budva ir už 7 km nuo Kotoro centro. Jei norite eiti bet dviejų miestų tada gauti automobilio nuoma būtų tinkamas jums. Jis yra atviras visuomenei be jokių apribojimų. Chartijos ir sezoniniai skrydžiai didėja nuo vasaros su daugiau nei 80 % eismo. Tivat oro uosto maistą į verslo purkštukai su aukščiausios klasės turizmo paslaugų ir Porto Juodkalnija. Šiaurinėje Juodkalnijos pakrantės yra lengvai pasiekiamas iš oro uosto dėl Adrijos greitkelio (E65/E80).

Atsižvelgiant į didelį skaičių keleivių, yra daug automobilių nuomos kompanijų ne teritoriją iš Tivat oro uosto. Tai patogu, kad kiekvienas keleivis, išsinuomoti automobilį lauko pasieks paskirties vietą laiką. Dauguma keleivių, kuriems reikia keliauti į eiti į kaimyninių miestų būtų tikrai reikia turėti automobilį. Bet taksi arba taksi nenorėjo eiti už miesto ribų.

Nemažai rankines ir bagažą taip pat reikalaus jums išsinuomoti automobilį. Taksi vairuotojas visada imti pagal bagažo svoris. Taip pat galėsite peržiūrėti ir gražių vaizdų iš Tivat iš savo automobilio lango. Jūs turite pasirinkti sustabdyti automobilį bet kur šiek tiek laiko atsipalaiduoti. Būtų gerai padaryti mąstyseną Norintiems išsinuomoti automobilį prieš išeinant iš Tivat oro uosto. Automobilių nuomos paslaugas yra svarbiausia ypač tiems, kurie atvyksta į Juodkalnija su šeima ir draugais, apsilankyti vietos.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Porto Montenegro (4,4 km)
Obala Bb porto Montenegro, Tivat, 85320
» Budva (16,6 km)
Jadranski Put Bb 85360, Budva, 85310
» Herceg Novi (16,8 km)
Dr. Jovana Bijelica 1, Herceg Novi, 85340, 85340
Dubrovnik, 20000
Airport Terminal, Podgorica, 81000
» Podgorica (44,6 km)
Hotel Podgorica, Svetlane Kane Radevic 1, Podgorica, 81000
» Cavtat (45,9 km)
Zidine 4, Cavtat
Aci Marina, Mokošica, Mokošica, Dubrovnik
» Dubrovnik (57,4 km)
Obala Stjepana Radica 38, 20000 Dubrovnik (inside Hotel Petka), Dubrovnik
» Dubrovnik Gruz (59,3 km)
Kardinala Stepinca 32, Dubrovnik, 20000