Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Prishtina International Airport, Prishtina, 10070 (Serbija ir Juodkalnija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Prishtina Oro Uostas

Įsikūręs apie 15 kilometrų į pietvakarius Kosovo, Prishtina oro uostas yra vienintelis oro uostas keliautojams Kosovo Respublikos. Kadangi tai tarptautiniu centru, ji tarnauja daugiau nei 1,6 mln keleivių vidutiniškai kasmet. Jei keliaujate į Kosovą, verslo tikslais arba dėl atostogų, jūs esate linkę naudoti Prishtina oro uosto. Miestas turi keletą lankytinų vietų ir karoliai ką daryti aplink Prištinoje, net ir po metų trukusio pilietinio karo. Vis dėlto, kad geriausia kelionės patirtimi, kad būtų geriau jei jūs nuoma automobilių.

Prishtina oro uosto yra kai kurių automobilių nuomos kompanijų savo patalpose. Jūs galite išsinuomoti automobilį savo pasirinkimą, kurį naudosite vairuoti aplink miestą. Vis dėlto, ar tiesiog nuoma kyla pirmoji kompanija. Jums reikia padaryti savo mokslinių tyrimų įmonėms už pagal oro uoste, prieš jus net ateiti į Kosovą. Tokiu būdu, jūs galėsite palyginti paslaugas ir kainas, užtikrinti sąžiningos sąlygos. Kitas dalykas, nepamirškite apdrausti jūsų teikėjas tuo metu jums bus užsienio šalyje.

Ką daryti

  • Eiti ekskursijų- grožio su Prištinos Kosovo yra kad dauguma iš savo nuostabios savybės gali būti nagrinėjamos nemokėdami nė cento. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vairuoti aplink. Kai kurie dalykai turite pamatyti yra naujagimio skulptūra ir senovės Fatih mečetės, kuris yra šalia legendinis Clock Tower. Įsitikinkite, kad jūs vairuojate pamatyti Nena Tereza, kurie namus iš St. Motina Teresė. Jūs darote sau neteisybę jei ne aplankyti Kosovo muziejus. Jis randamas gana Vila ir įvedus viduje esate gydomas gausius ethnological ir archeologijos paminklų, nekalbant deivės soste.
  • Aplankykite parkai- tiesiog Prishtina airport – apylinkėje, yra keletas parkus reikia aplankyti, o Kosove. Italų parke ar senojo miesto parko buvo renovuotas prieš keletą metų, ir jame asfaltuoti keliai, kuriems medis Stogeliai ir gerai prižiūrimi gėlių sodai. Rytinėje miesto pusėje, įsitikinkite, kad rasti Germia parko. Tai nuostabus parkas, gera vieta imtis savo šeimos ir nepamirškite išsimaudyti jų lauko baseine, kuris imituoja ežero.
  • Kelionių Prizren- tai yra istoriniame miesto centre, apie 45 mylių iš Pristina downtown ir beveik tokiu pat atstumu nuo Prishtina oro uosto. Jei jūs nuoma automobilių, jūs galite vairuoti sau Prizren. Tačiau, svarbu palaikyti ryšį su savo automobilių nuomos kompanija, nustatyti, ar jums leidžiama imtis automobilį iš miesto ar ne. O čia, ne neįžvelgia Prizren hamamas, klasikinis pavyzdys, struktūra ir Osmanų, dabar naudojamas priimančiosios meno parodos.

Parduotuvė aplink Mother Teresa aikštės - o jūs nesate linkę rasti dizaineris saugo aplink Prishtina airport, Mother Teresa Square, šeimininkų keletas specializuotų parduotuvių, kur galite įsigyti įvairių daiktų.

Kaip matote, yra daug daryti Kosove, ypač jei jūs išsinuomoti automobilį. Užsisakyk internetu jei norite išvengti vėlavimų ir jums bus gauti raktą atvykus, ir tada rinkti savo nuomotu automobiliu.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Rruga Dardania Pn meet & Greet Servic (please Provide Your E mail Address And Mobile Number.), Fushëkosovë, Kosovo, 12000
» Prishtina Resort (14,7 km)
Lagjina E Emshirit P.n., Prishtina, 10000