Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeroport Leopold Sedar Senghor, Dakar (Senegalas)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Dakar Oro Uostas

Dakaras oro uosto yra vos 6 mylių (9km) iš Dakar. Biurų oro uoste yra biuro keityklos, restoranai, be muito pirkinių ir lankytojas padėti darbo srityje. Angaras gali susidoroti su lėktuvas iki Boeing 747 plokštumų priemonė. 2009 m. tūpimo takas tarnavo kažką panašaus 1, 500.000 keliautojams. Sukūrimas pakeitimo airstrip 45 km vidaus nuo Léopold Sédar Senghor pradėjo 2007. Saudi Binladin Group stato naują aerodromo, pavadintas po pirmojo tamsiai Afrikos pasirinko Prancūzijos Parlamento 1914 m. Blaise Diagne. Ji buvo iš pradžių tikimasi, bus užtrukti 30 mėnesių išsigalvoti ir yra skirta pradinė riba 3 milijonai keleivių per metus. Atidarymo data buvo atidėtas kelis kartus; Dabartinis projekcija yra 2014 m. gruodžio. Siūloma išsinuomoti automobilį į oro uostą viešuoju transportu nėra pakankamai gera, Dakare. Automobilių nuoma paslaugos yra vaidina svarbų vaidmenį tarnauti iškrovimo uoste Dakaras turistų.

Per II pasaulinį karą, Dakaras oro uosto buvo pagrindinis ryšį, JAV armijos oro pajėgų oro transporto komandą Natal - Dakaras oro metu, kuris davė transoceanic ryšį tarp Brazilijos ir Prancūzijos Vakarų Afrika po 1942. Milžiniškas priemonių apkrovos buvo nudėti kambarį Dakaras, kuris tada buvo vežami palei Šiaurės Afrikos Kairas - Dakaras transporto krovinių vežimo, kelionės skraidantis aparatas ir fakultetas. Iš Dakar, skrydžiai buvo atlikti Dakhla airport, glaudžiai Villa Cisneros, kas buvo tada ispanų Sacharos, arba Ataras oro uosto, kuri priklauso nuo krūvos ataskaitų realaus laiko metu. Nepaisant to, Vakarų Šiaurės Afrikos kurso pabaigoje, Dakaras buvo Pietų Afrikos kursui, kurie vežami darbo jėgos, Pretoria, Pietų Afrika, su įvairių oro uostuose leidosi Robertsfield, Liberija, Belgijos Konge ir Šiaurės Rodezija Šiaurės pabaigos.

Prieš pateikiant long - extend muses 1970 - ųjų viduryje, jis turėjo būti yra būtina sustojimo vieta tarp Europos ir Pietų Amerikos, bei Kanarų salų kursai. Tūpimo takas buvo Space Shuttle atvykstančių svetainę iki 1987 m., kada jis buvo miręs rinkinys, kad dunk į kilimo ir tūpimo tako galėtų pakenkti jam nutūpiant vėžėjas. Jis turėjo būti vienas iš penkių principo centrus, dabar senas kelių nacionalinis vežėjas, oro Afrique.

Yra daug įvairių įstaigų Dakaras oro uoste, įskaitant pinigų prekybos įstaigos ir bankomatuose. Yra vienas bankas, kuris veikia bankomatai Dakaras oro uoste. Daug žmonių vyksta iš Senegalo nusprendžia sudaryti sutartis ne Dakaras airstrip pasivažinėti tautos auto. Išsinuomoti automobilį yra geriausias variantas į oro uostą arba aplankyti vietas, Dakaras.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Dakar City (1,9 km)
37 Cité Cpi Vdn, Dakar, 14500
Rue Mz 198 (ancienne Piste) N 31 Mermoz, Dakar Medina, Bp 7088
Accès Aéroport, Diass, .