Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
3276 Hoolimalima Pl, Lihue, 96766 9711, Hawaii, Hi, Hawaii (Jungtinės Amerikos Valstijos)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lihue Oro Uostas Lih

Jungtinės Amerikos Valstijos yra błogosławiony su gamtos grožiu, išteklių, skirtingose klimato zonose ir gamtos žaluma ir išvalyti vandens. Kaip ir visose Vakarų šalyse, Amerikos gyventojų yra labai mėgsta paplūdimius per ir tokiu būdu visi paplūdimiai ypač prižiūrimi, valomi ir rūpinasi vyriausybė, vietos ir pusiau - vyriausybės įstaigas. Amerikoje sudaro apie 50 narių, naujausias, kuris yra Havajai, kuri yra unikali taip, kaip jis susideda tik iš salos ir paplūdimiai. Šiltas klimatas, aktyvūs ugnikalniai ir gražus vaizdingas aplinką padaryti jį vienu iš populiariausių valstybių visame pasaulyje. Pragyvenimo išlaidos yra labai didelis bus daugiausia turistų privalo.

Lihue oro uostas yra įsikūręs Kauai saloje ir kaip visus kitus tarptautinius oro uostus; Šis oro uostas yra aukštųjų technologijų ir gerai prižiūrimi. Įrenginių žemės transportas, maitinimas, restoranai ir bagažo teigia, Pamesta ir rasta skyriai ir prieinamumas bankai ir bankomatai per oro uosto patalpose yra kai pastebimos funkcijos. Automobilių nuomos paslaugas taip pat teikianti ir patogią rūšies transportu, kaip viešasis transportas nėra pageidaujamas jei esate kitoje šalyje, kaip tai sunku suprasti maršrutus.

Pagrindinio salos tikslas mėgautis vandens sportu ir atsipalaiduoti. Šiam tikslui visi sala yra gražus teminius ir ne tematikos kurortų, kurių dauguma yra viskas įskaičiuota. O saloje, turistai mėgsta mėgaujasi vandens sportu ir veikla, pavyzdžiui, snorkeling, baidarės, valtys, surfing, irklavimo ir daug daugiau. Daugelis kurortų turi specialias nuolaidas savo klientams, kurie suinteresuoti šios vandens sporto. Atsipalaiduoti, degintis saulėje ir liesas panirimas yra atpalaiduojantis veiklų Havajų paplūdimiai yra garsi. Daugelis kurortų turi susijęs SPA gydymo ir masažo salonai poilsiui. Apskritai priklausomai nuo asmens pageidavimus, ši vieta yra geriausias poilsis, medaus ar atsitiktinis šeimos susibūrimai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Lihue (1,7 km)
3610 Rice St, 14, Lihue, 96766 1705, Hi, Hawaii
» Koloa Hyatt Poipu (14,6 km)
1571 Poipu Road, Koloa (kauai), 96756, Hi, Hawaii
» Koloa Hawaii (16,3 km)
Sheraton Kauai, 2440 Hoonani Road, Koloa, 96756, Hi, Hawaii
5 3541 Kuhio Highway, Princeville (kauai), 96722, Hi, Hawaii