Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
5000 W International Airport Rd, Anchorage, 99502, Ak, Alaska (Jungtinės Amerikos Valstijos)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Anchorage Oro Uostas

Tvirtinimo miesto įsikūrusi pietų centrinėje Aliaskoje JAV yra pakrantės juosta, kuri auga mažesnės nuolydis į Chugach kalnus. Ji yra sparčiausiai auganti turizmo paskirties, kuris turi pasiūlyti viską, kad turizmo atrodo paplūdimys, kalnų 's sceniczny grožio ir Gražiu oru. Sporto turistų dažnai atvyksta čia bet kuriuo metu metų sporto kaip snieglenčių sportas, slidinėjimas ir naršymas. Hostingas daug turistų kiekvienais metais miesto remia tarptautinis oro uostas Ted Stevens, pavadintas JAV senatorius.

Ted Stevens tarptautinis oro uostas yra keturios jūrmylės ne į pietvakarius nuo miesto įtvirtinimo. Jis yra pažymėtas kaip pasaulyje penkta pagal dydį oro uosto krovinių naudoti. Iki oro uosto yra visų judriausių iš daugiau nei 5 milijonų keleivių kasmet. Jis plinta gerokai daugiau nei 4, 500 ha ir kalbama apie tris gerai asfaltuoti takai ir dviejų terminalų pietus ir šiaurę susijusios su vidaus ir tarptautinių skrydžių atitinkamai. Oro uosto patiria apie 793 orlaivio operacijų per dieną, susijusius krovinių, bendras aviations, karo ir oro taksi. Jis taip pat yra pasaulyje didžiausia plūdės plokštumos bazė. Su 18 avialinijos visuomenei sutartyje su vidaus ir tarptautinių skrydžių ir oro uosto, taip pat turi 31 avialinijos cargo naudoti tarp kurių FedEx Express ir UPS paslaugas reikia didelių krovinių vežimo operacijas.

Ted Stevens oro uosto buvo tvirtinimo apie 5 dešimtmečius ir suvaidino svarbų vaidmenį miesto eigą nuo. Ne tik oro uosto architektūra yra nuostabi bet patalpos viduje keleiviai yra nuostabus. Jos transporto galimybių pasiūlyti automobilių nuoma, taksi, autobusai ir pervežimo autobusu iš kiekvieno terminalo. Yra eilės furgonai, paėmimas ir daug kitų transporto priemonių tiek krovinių, tiek visuomenei, kad gali parodyti turistų aplink miestą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Anchorage (6,4 km)
906 E 5th Ave, Anchorage, 99501 2737, Ak, Alaska
» Wasilla (55,4 km)
4535 E Greenstreet Circle #1, Wasilla, 99654, Ak, Alaska