Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Tailandas

Ieškote turistų su šiek tiek stebina atogrąžų klimatas? Tailandas 's got to būti jūsų pagrindinis būdas eiti. Ne tik ji yra nemažai paplūdimių pasiūlyti, bet taip pat atspindi senovės kultūros, ir todėl visą paketą turistams iš visų visame pasaulyje.

Kai kurie turi aplankyti vietas

Kapitalo, Bankokas yra viena esminių vieta aplankyti kai touring Tailandas. Jis yra ne tik finansų centras ir turtingas Metropolija, bet taip pat yra daug gamtos grožį. Tai yra priežastis, kodėl Tajų vyriausybė nusprendė statyti daug gamtos parkų visoje miesto. Be to, salos yra kitas dalykas vienas atributai su turizmo Tailandas. Ko Samet, Ko Chang ir keletą kitų vietų, pradedant "Ko" yra pagrindinių Przywabienie lankytojams. Yra plačiai paskleisti klaidinga nuomonė, kad potvynių blogai gali atsitrenkti šias salas, tačiau Vyriausybė padarė neįvykdyti pastangų juos išgelbėti nuo stichinių nelaimių. Šiandien turistams jaučiasi ne nenoras aplankyti šio pobūdžio spindesys

Chiang Rei yra dar kitas populiarus vietoje Tailandas. Ji yra senovės svetainę ir gavo pagrindinis, gana milžinišką šventyklos. Įvairių religinių grupių žmonės čia gyvena harmonijoje ir turistų, aplankančių ji tikrai myliu būdama šių vietinių žmonių kompanija.

Viešbučiai

Vienas iš didžiausių privalumų yra Tailande yra tai, kad galėtų rasti apgyvendinimo beveik visi kainų grupės. Jei turite daug biudžeto planą galite rasti viešbutį tiesiai iš oro uosto ir knyga patalpa. Jei manote, kad tik su finansus, tiesiog judėti miestuose ir jums rasti visų tipų viešbučiai. Siekiant gauti tai padaryti net toli veikiantis būdu tiesiog atrodo per svetaines, šie viešbučiai ir knygos iš anksto.