Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Norvegija

Norvegija yra tarp tų nedaugelio šalių Europoje, kad gavo daug įvairių kraštovaizdžio ir žada didelis malonumas, ypač vasarą turistų.

Sognefjorden ir Stavanger: gamtos ir kultūros grožio zenitas!

UNESCO pripažįstamas kaip viena iš kelių paveldo vietų pasaulyje. Galima tikėtis užkeikimas aukštos ledynai, vaizdingas grožis ir kas ne! Iš kitos pusės mes didmiesčių Stavanger, kitą didelį atrakcija turistams Norvegijoje. Jis garsėja savo akmens amžiaus urvų. Taip pat yra užuomina religinę svarbą žmonėms. Kanalų pastatytas visame mieste taip pat yra gana pavyzdingai gamtoje. Abu miestai yra lengvai pasiekiami ir platus buvimas penkių žvaigždučių viešbučių. Ledynų įlankos yra kitas svarbus turistų dėl jos majestic gamtos peizažas kartu su kultūros mišinys pvz. tradicines rinkas ir pan.

Juda aplink Norvegijos

Tai, kad Norvegija gavo labai išvystyta infrastruktūra, jums rasti pakankamai lengvai keliauti po šalį su sudėtingas traukinių sistema ir labai ekonomiškas taksi. Tačiau jei norite išsinuomoti automobilį, jūs galite padaryti tai tiesiai iš visą oro uosto, ar tai Oslo, Drammen ar Bergen.

Žiemos sportas

Norvegija yra viena iš populiariausių turistinių vietų, kai kalbama apie žiemos sporto. Yra daug saugus ir jaudinantis Alpinizmo galimybių ir gerbėjai. Be to, taip pat yra vieta, kur kruopščiai mėgautis suvirpinti kelionėse. Naršymas vis populiarus visoje šalyje ir nuostabus paplūdimys buvimas leidžia galimybės. Įvertinusi pasakė, kad, dviračių nuomos verslas yra gana dažnas čia ir jūs galėtų pasinaudoti daug įspūdžių iš dviračių Išplėstinė dainos visoje šalyje.