Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Meksika

Meksika yra viena iš tokio pobūdžio, kad tokie įvairūs kraštovaizdžio nepaisant to, kad ne didžiulė šalis. Įsikūręs į Šiaurės Amerika, yra turistų galite būti tikri, gauti kai kurie puikūs patirtimi, ganyklos, puikus dykumas, Didžioji lygumos, kalvos stočių ir kas ne! Kadangi Meksika yra geras ekonomiškas požiūriu, esate turėjo patirti šį visą grožybė kainuoja per mažas!

Archeologinės vietos

Meksika yra žinomas dėl turintys daug spalvingas archeologinių vietų, visoje šalyje. Ek Balam yra vienas turi aplankyti svetainę Meksikoje, kuris yra labai neseniai rekonstruotas Wake up bangos turistų skaičius. Visos šioje svetainėje galite rasti nemažai senovės šventyklos ir kitų istorinių paminklų. Uxmal dar kitą svetainę, kurios sulaukė nemažai turistų per pastaruosius dešimtmečius. Galbūt Meksika yra tarp tų kelių šalių turėti didelių archeologinių vietų UNESCO pasaulio paveldo įstaigos pripažintos skaičius. Chichen Itza, Tulum ir tt taip pat patenka į tos pačios kategorijos. Kadangi šių svetainių yra tarptautiniu mastu pripažinti, viena gali būti nustatyti ilgalaikį išsaugojimą ir teigiamus pokyčius.

Kai greitas darbas!

Nuotykių sporto yra realios Meksikos. Be to jums būtų malonu iš švelnus, puikūs banglenčių perspektyvas esate privalėjo gauti čia. Gurrerro Nergo, pagarsėjęs įdomių banginių stebėjimo patirtį. Dauguma turistų mėgsta apsilankyti paplūdimiai Meksikos nes jie žada malonumų, pavyzdžiui banglenčių ir banginių stebėjimas jokių kitų šalių ar būdu. Nardymas yra dar kitą elektryzującą perspektyva, o jūs esate Meksikos.

Viešbučiai!

Tai tikrai nėra problema, turistų, aplankančių Meksika. Yra žinomas viešbučių tinklai su mėgsta ir Hilton, Camino Real ir teisingą sumą. Jums galėtų tiesiog pereiti prie įvairių miestų be išankstinio užsakymo.