Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Marokas

Marokas, Šiaurės Afrikos šalies buvo populiari turistų iš žmonių visoje Europoje ir pasaulyje apskritai visų pirma. Jis atneša į priekį tipiškų, tradicinių Afrikos kultūros nuotrauką labiausiai įtakingas būdu.

"Turizmo" hamamai!

Jums galėjo prie sauna pirtys daugybę kartų į savo gimtąją šalį, bet kai aplankančių Marokas, rekomenduojama, kad skirtingos patirties, tradicinė pirtis "Hamamai". Skatinti turizmo, Vyriausybė padarė skirtumas tarp "Turkiškų" turistų ir vietinių gyventojų.

"Souks" išpirkimas

Pirkiniai yra vienas pagrindinių miesto įžymybių dauguma turistų. Tradicines rinkas čia yra vadinamas 'souks' (Arabiškai) ir pasiūlyti kai kurios tikrai įdomių suvenyrų išpirkti. Datas iš Maroko yra eksportuojami į skirtingose Vidurio Rytų šalyse, ir tai savaime atspindi jų kokybę. Dėl turtingas tiekimo, ir todėl gamybos datos jums galėtų tikėtis kai kurie puikūs deliciousness nuostolio už labai prieinamą kainą. Argano aliejus yra dar kitos specialybės Maroko. Yra keletas šalutinių produktų argano aliejaus ir turistų atrodo labai jaudinanti perspektyva išpirkti. Amatų su kilimai, taip pat kai kurie geros suvenyrai.

Apgyvendinimas

Marokas yra viena iš šių retų šalių, kurios siūlo šiek tiek skirtingas apgyvendinimo stiliaus galimybė. Tradicinių purvo padarė nameliuose yra gana populiarus, ne tik todėl, kad jie padidina didelis malonumas, kad turistų kelionę, bet ir taupo daug apkrauti kišenėje. Kitų stilių kempingas, ypač alpinistams, yra dažnas. Be to yra galimybė kai kurių geriausių penkių žvaigždučių viešbučių ten miegoti. Galiausiai, įsitikinkite, kad lankotės Rabat tikrai. Ne tik tai būtų suteikia jums pajusti, kad pareiškimą, bet taip pat atspindi Arabų kultūros veikiantis būdu.