Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Malta

Malta yra tradiciškai žinomas kaip Viduržemio jūros širdyje ir tai nėra net šiek tiek toliau nuo tiesos. Malta yra vienas iš daugelio kvapą salų Europoje ir tai tikrai tie šventė akis. Tai didžiulė masė paminklų ir vietų, kurios kaip vertybė būti klasifikuojamos kaip kultūros paveldo paminklų. Jis taip pat yra nemažai gamta gydo, kurie yra tikrai malonus žvilgsnis įdėmus žvilgsnis nuo. Malta supa vanduo, kuris yra terrifically mėlyna ir aišku. Jos vandenyse; paplūdimiai ir koralų rifas yra tikrai verta aplankyti.

Istorinės vietos

Megalito šventyklos Ggantija yra didžiulis turistų traukos. Jie ragina žmonėms aplankyti iš viso pasaulio. Jie išliko kaip pasaulio paveldo akyse.

Tarp daugelio lankytinų vietų yra didžiulis įvairiausių muziejų, kurie yra išlaikyti žmonės sužavėtas ir Ujarzmiony ir mokyti apie turtingą kultūrą, kuri nugalėjo per į centauries turistų. Šie muziejai taip pat yra būdas išsaugoti ir prisiminti gamta didelį palaiminimą. Muziejų, kuriuos verta aplankyti yra muziejus Archeologija, Folklore Museum, katedros muziejus, jūrų muziejus, žaislų muziejus ir The Old kalėjimo.

Religinio

Yra daug religinių taikikliai, kad pritraukti fanatikai iš viso pasaulio kaip St Georges bazilika. Jos kupolu su bronzos ir aukso darbo tikrai verta admirant bet atrakcija, kad allures didžiausias žmonių skaičius yra medžio skulptūra St George, kurie buvo pagaminti 1838. Ta Pinu bazilikos tikriausiai turi vieną iš turtingiausių ir Dievo istorija tarp visų kitų religinių vietų. Moteris išklausytam Mergelės Marijos garso šioje svetainėje, vėliau daug stebuklų yra manoma, kad įvyko čia, atsižvelgiant į dvasinę reikšmę koplyčios daug didesni ir įspūdinga bažnyčia pastatyta koplyčia buvo pastatyta pažymėti šią vietą

Maisto produktų

Išskyrus kultūrinių religinių paminklų, Maltos siūlo daugybę įdomus savo naktinio gyvenimo ir egzotiškas ir pirštų lyžis maisto. Ji taip pat siūlo daugybę išbėga, uprzejmości motina gamta, kad yra labai malonus kruizinių apie.