Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Kolumbija

Įsikūręs Pietų Amerikos žemyno Šiaurės vakarų pusėje, tai atogrąžų šalis turi nuostabų geografinę įvairovę ir stulbinančiai gražus kraštovaizdis. Lygiai taip pat įvairių yra jos kultūra su daugiau nei 87 įvairių Indijos etninių grupių gyvenantiems šalyje. Regiono klimatas yra padiktavo vėjo, drėgmės ir aukštis. Dėl didesnio aukščio temperatūra paprastai gali sumažėti. Yra atogrąžų šalis, šalis turi daug lietaus ir saulės.

Yra keletas nuostabių vietų pamatyti Kolumbijoje. Norėdami pradėti su, Bogota, sostinė yra kaip bet modernus kosmopolitinis miestuose, labai didelis paaukštinimas pastatai, prekybos centrai, vietinis naktinis gyvenimas ir nuostabi virtuvių pasaulyje. Miestas yra vieni iš pasaulyje labiausiai prabangūs viešbučiai where you can viešnagės patogiai. San Andres sala ir jos septynių spalvų jūroje turi hipnotizuoti jums pirmo žvilgsnio. Tai didžiulis vieta vandens sporto, ekologinio turizmo ar tiesiog mėgautis paprastais malonumais paplūdimyje savoring puikus jūros gėrybės, pirkinių paplūdimyje ar mėgautis gyva šokių ir muzikos.

Siera Nevada de Santa Marta yra viena iš populiariausių vietų Kolumbijoje. Bay siūlo neprilygstamą Archeologinių vietovių, vaizdingų gamtos grožį, upės, džiunglės ir jūros vandens, ir masyvas laukinės gamtos pasigrožėti. Mėgaukitės saulėtekio Ciénaga Grande de Santa Marta ir saulėlydžio metu Taganga įspūdingų akimirkų.

Nuskandinti į natūralus kvapas kavos pupelės nepamirškite aplankyti kavos trikampis. Ne tik, kad jūs taip pat galite rasti pramogų parkų, pastatai, golfo aikštynų ir daug paslėptų nuotykių ekologinius takai kavos trikampyje.

Medellin yra Kolumbija antras svarbiausias miestas su vienu iš labiausiai šiltų ir draugiškų žmonių žemėje. Miestas yra šalies pramonės centru ir taip pat yra kai kurių puikus peizažas kalnų ir slėnių padaryti miestą ne - į - mis paskirties forma. Nenuostabu, kad Kolumbija nors keliaujant tai gali pasirodyti, kad jūsų mėgstamas Pietų Amerikos šalių.