Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Kipras

Valstybės, Europos tautos, Kipras, pasigirti 10.000 metų istoriją. Žinomas kaip "įdomus sala", kelionė į Kipro bus vienas niekada atsisveikino atsižvelgiant. Miestas turi apeliacinį visiems, ar jums judėti bet mažesnėje teritorijoje arba bet kurioje vietoje, garsus.

Transportavimo turistams:

Keliautojai gali padaryti autobusai ir taksi galima lengvai juda aplink vietą. Yra keturių rūšių autobusams; Transuburban autobusai, kaimo autobusus, miesto autobusai ir oro uosto autobusų. Be to, trijų rūšių taksi yra, apimantis visą salą. Transubarban paslaugų, kaimo paslaugų ir miesto paslaugų. Išsami informacija apie šias paslaugas, įskaitant užsakymo, mokesčius ir laiką galima patikrinti internetu.

Maisto ir restoranai:

Nors didesnių kurortų turi tarptautinės virtuvės patiekalais galima, bet visoje saloje yra pateikti tikrą Kipro maisto restoranų. Mėgautis Kipro maisto visiškai, geriausias būdas yra užsakymo numeris, užkandžiai. Specialybių maiste yra Tava, Dolmades ir kebabai.

Lankytinos vietos:

Yra daug vietų ekskursijoms Kipre. Vonių Afroditės; kai sakoma, kad meilės Dievas, naudojamas maudytis, Saint Halo pilis; Jis sakė esąs vienas iš geriausių vietų Kipro, Kouklia; Senovės Palaia Pafos ir Afroditės šventyklos griuvėsiai. Mėgaukitės bauda šokolado Venezulea šlaituose Troodos kalnų Platres šokolado seminare taip pat. Kitų puikių vietų aplankyti: Venecijos sienos, senovės Soloi (senovės miesto Kipro Britanija), senovės Vouni ir Agia Napa vienuolynas.

Meninė programa:

Kipras didžiuojasi didžiausia stručių ūkio ir parkas Europoje, kuri yra visai šalia Lefkosia. Jei esate asmuo, vandens, jums tikrai patiks vandens pasaulis, yra vandens parkas, kuris turėtų būti Kipro geriausia vandens parl. Kipro turkų šešėlių teatras taip pat yra labai didelis šaltinis pramogų. Be to, pramoginiai klases yra Šiaurės Kipro kad pritraukia labai daug žmonių iš visų amžiaus grupių.