Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Kanada

Tiesa atostogų esmė gali būti vartojamas tik jei esate pasirengę ištirti Didžiosios Baltosios Šiaurės, Jungtinės Amerikos Valstijos. Tai yra viena iš šalių, kuri neabejotinai ryškus atributai, daro jį vienu iš natūra. Iš perkrautas festivalius, puikus kalnuotas reljefas, Kanada yra vienoje vietoje rasite klestinti ir ramus. Be to, šioje šalyje turi kultūrą įvairių tautybių ir tendencijas, todėl jums jaustis kaip namie, nesvarbu, kur jūs iš.

Ką turėtų daryti lankytojai

Geriausias laikas keliauti į Kanadą metų yra vasaromis. Tai yra, kai temperatūra tampa malonus ir daug lauko atrakcionai gali būti visiškai patiko. Nors žiemą yra šaltas ir ramioje ir keletą, laukiančių, didelių miestų kaip Toronte ir Québec organizuoti didelių žiemos sporto ir šventiniai renginiai.

Lankytinas vietas

Kanada laimi lenktynes pagal mylia kai jis ateina į gražių ir įdomių lankytinų vietų. Vienas iš labiausiai įspūdingus jų yra Banff Gondola, kuris yra 2281m aukščio viršūnių, kad leidžia jums patirti gražūs vaizdai į aplinkinius kalnus, Bow upės ir Banff miesto. Britų Kolumbija, galite aplankyti ir mišinys Butchart sodai, kad yra aktyvios ekranas labiausiai egzotinių lapija. Meno galerija, Ontario yra puiki kolekcija yra kai kurie iš geriausių darbų Kanados tautos. Vankuveris, Stanley Park didžiausia atrakcija yra nuostabus akvariumas, kuri yra namų į 9000 jūros gyvūnams, taip pat ryklių ir delfinų. Taip pat Kanados Portretų Horseshoe Falls, Niagara Falls yra viena iš pasaulyje labiausiai kolosalus kriokliai.

Pramogų ir maisto

Didelis baltas Šiaurės yra ne tik apie ramioje aplinkoje ir gamtos grožį. Yra daug klasikinis miesto gyvenimo ir pramogų mėgautis. Lennox Pub Vankuveris yra laikoma gera vieta turėti gėrimų, mėgautis muzika ir susitikti su žmonėmis. Liepsnos Vidurio ir šarlatanas taip pat yra puikus kavinės prisėsti ir gerai praleisti laiką.

Kanada net daro geras ženklas aukštos klasės maitinimo vietų. Atlicināt kavinė Monrealis, užkandinė, Vankuveris ir 360 Toronte laikomi kai pačius geriausius Kanados miestų.