Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Jamaika

Jamaika Karibų salos yra nuostabi vieta apsilankyti, ir jums bus laisvai naudotis salos kai turite patikimą transporto priemonę naudoti visą savo buvimo. Tačiau, jums reikia būti budriems, kai nuomos automobiliai užtikrinti galite gauti geriausius pasiūlymus ir išvengti yra Nukentėjusieji nuo sukčiavimo. Taigi, kaip jūs einate apie tai, kaip patikima automobilių nuoma paslaugas Jamaika naudoti? Pirmiausia išjungti įsitikinti, kad jums prireiks laiko, paskaitykite apie automobilių nuomos sutartį prieš pasirašant jį. Kai įlaipinami automobilių nuoma daugelis keliautojų yra pavargę nuo skrydžio, ir jie greitai pasirašyti patikimas automobilis nuoma paslaugos Jamaika susitarimą, gauti jį iš kelio ir gauti į savo kelią. Tai neteisinga, nes paprastai yra daug paslėptų mokesčių baudos spausdinti sutarties, ir jei jums nereikia imtis laiko jį perskaityti, jums gali tekti mokėti daugiau nei jūs skolingi.

Kai kuriose srityse siekiant atkreipti dėmesį, yra netikėtas priedai, - kurie gali atrodyti patrauklus bet yra apmokestinamas milžiniškos normas. Jums gali būti susijaudinęs apie GPS sistemos, tačiau Sužinokite, vėliau kad jums yra mokėti brangiai normos per dieną, kad jis būtų. Kad išvengti kritimo į šį spąstų laiko išsiaiškinti, apie ką jūs turės sumokėti, kad jūs turite tikrąjį vaizdą prieš pasirašant susitarimą galite gauti iš savo patikimų automobilių nuoma agentūra Jamaika. Kai kurie automobilių nuomos kompanijų pasinaudoti savo klientams parduodant juos draudimo apsauga, kad jiems nereikia. Jie teigia, kad svarbu apriboti savo atsakomybę, tačiau ji gali būti per brangus. Paklauskite savęs, jeigu tai būtina prieš perkant jį. Jūs jau gali būti padengiamos jūsų asmeninio auto draudimo arba per kredito kortelę jūs naudojate mokėti nuomos – - automobilių paslaugų Jamaika. Taigi nors draudimas yra svarbus, būti tikri, jūs ne padaryti dvigubai mokėjimų tam tikrų mokesčių. Kai abejojama kreiptis į savo draudimo agentu ir kredito kortelės kompanija iki pusės patarimo.

Išvengtumėte sukčiavimo naudojant kai kalbama degalų sąnaudas, nes kai automobilių nuomos agentūrų imti besaikis normos už Šildomos savo vietoje. Siekiant išvengti šio ieškoti degalinės netoli automobilių nuomos paslaugų Jamaika agentūra užpildyti užtikrinti kuro adata yra f, prieš jums pristatyti automobilį atgal. Visada pasirinkite visiškai visiškai bakas automobilių nuoma strategiją, siekiant išvengti kokių nors problemų dėl kuro mokesčius vėliau.

Kartais paslėptas mokestis yra pikapas ir užsnūsti politikos, kur jums turėtų pasiimti automobilį nuo konkrečioje vietoje tam tikros dienos, ir užsnūsti į tą pačią vietą nuoma nurodytą dieną. Kai kurie nuomininkų priduoti automobilį anksčiau nei tikėtasi arba palikti jį kitoje vietoje nei, ir tai gali uždirbti jums mokestį taip laikytis sutarties specifikacijas.

Kai keliaujate užsienyje pasirinkti tarptautinių automobilių nuomos paslaugų agentūra Jamaika jūsų nuomos poreikius nes jie turi geresnių aprėptį ir gali suteikti jums geresnes paslaugas. Taip pat galite spręsti problemas su tarptautinės kompanijos, net keliaujant namo palyginti maža vietos nuomos ofisa, kad jūs turite bendrauti su naudojant tolimojo ryšio gauti jūsų problemos išspręstos.