Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Gvatemala

Daug žmonių užsiprenumeravote pagalbos kelyje paslaugas kai jis ateina į savo asmeninius automobilius, tačiau nedaugelis galvoti apie šias paslaugas, kai kalbama apie naudojant nuoma automobilių aptarnavimo Gvatemala jų transporto poreikius per šventes. Yra tai, kad daugelis patikima automobilių nuoma Gvatemala agentūrų pasiūlyti pagalbos kelyje draudimo padengti savo klientams ir automobilių nuomos atveju neatidėliotinų pakelės.

Pagalbos kelyje draudimo politika apsaugo jus nuomininkas nuomos automobilio naudojimo metu. Jūs galėsite naudotis paslaugomis, pavyzdžiui, vilkimo paslaugas, kuro pristatymo ir fiksuoto padangų pakeitimų tarp kitų. Tai, kad jums bus užsienio šalyje leidžia šių paslaugų neįkainojama, nes jums bus saugus kad atveju automobilio problemų jūs turite kreiptis į vietą. Jums tereikia paskambinti pagalbos telefonas, ir jie bus su jumis per trumpiausią įmanomą laiką.

Ši pagalba nėra atidaryta baigėsi, nes tai daugiausia kartų taikoma tais atvejais, kai avarijos yra kažkas, kad nuomininkas negali susidoroti su. Tai neapima padėtimis, kilusiomis iš vairuotojo aplaidumo pavyzdžiui, kai vairavimo apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų. Tuo atveju, jei jie reaguoja su tokiais atvejais, galite tikėtis mokėti didžiules baudą už suteiktas paslaugas.

Dauguma žmonių galvoja kad pagalbos kelyje paslaugas nemokamai nuomininkų, bet daugiau automobilių nuomos paslaugas Gvatemala yra apmokestinimo pagalba kelyje nuoma automobilių. Norėdami būti tikri, kur jūs stovite, užtikrinti jums padaryti klausia prieš pasirašant susitarimą, kaip šios paslaugos yra labai svarbus visiems, išsinuomoti automobilį, užsienio žemės. Taigi jei pagalbos kelyje draudimą, tik mokėti už jį o rizikuojant problemų kelyje Nr apie jį, arba atsižvelgdamas į pagalbą bet mokėti milžiniškas sąskaitas už jį.

Šis automobilių nuoma - nuomos Gvatemala pakuotės gali kainuoti daugiau kaip dviejų dolerių per dieną, kuri gali būti brangus, kai kuriems žmonėms. Alternatyva yra už kelio pusėje pagalba jums. Atsižvelgiant į tai, automobilių padangų pakeitimas gali kainuoti daugiau kaip 60 dolerių, tu geriau pasirinkti kasdien pagalba kelyje padengimo mokestis.

Taip pat galite atlikti keletą gylis tyrimams gerbiamų nuoma automobilių agentūra Gvatemala, kad neima pagalba kelyje. Kai bus pakankamai gera, kad grąžinti visus tarpmiestinius nuoma automobilio naudojimo pagalba kelyje mokesčius. Tačiau jums reikia gauti yra nuoma automobilių nuoma paslaugos Gvatemala agentūra naudoti mokslinių tyrimų.

Pagalba kelyje, automobilių nuoma yra neįkainojamas, ypač naudojant automobilių nuoma kartu su šeima į vilkikas. Jūs nenorite būti įstrigo keliuose užsienio kelyje su savo šeima ir nė vienas kreiptis į. Prašyti informacijos apie pagalbos kelyje jūs nuoma automobilių agentūros Gvatemala šiandien.