Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Čilė

Skiriamasis juostele formuoti žemės, Pietų Amerikoje, kad yra įtvirtinta tarp Andų kalnai ir Ramiojo vandenyno su jos sienų Peru, Bolivija, Argentina ir Dreiko sąsiauris. Tai klimato susideda iš įvairių, svyruoja nuo pasaulio sausas dykumos šiaurėje per Viduržemio jūros klimatas, centro į lietingą vidutinio klimato Pietų, taip pat didžiulis ledinė laukus.

Ši siaura juosta turi didelę įvairovę peizažai ir peizažai. Jūs galite rasti visų rūšių peizažai, įskaitant upių, ugnikalnių, ežerų, geizerių, paplūdimiai ir daug salų. Ne tik yra verta pamatyti vieta, bet taip pat svetingumo žmonių ten yra verta patirti. Žmonės ir visa aplinka yra draugiškas ir priklausomybę, kad jūs įpratęs jaustis yra toli nuo namų.

Didžiausia atrakcija Čilėje yra Velykų sala, būdamas žymus dėl didelio vadovauja paminklams statulos, vadinamas Moais. Ši vieta yra viena iš labiausiai izoliuotų vietų žemėje ir žmonės jaučiasi ramioje vietoje paslaptingas. Kartu su statulos saloje pati pritraukti lankytojus link pati, nes ji taip pat siūlo nardymo ir banglenčių aktyvina bei nuostabų peizažų kaip ugnikalniai ir paplūdimiai.

Dar vienas populiarus atrakcija įsikūręs į šiaurę yra The Atakamos dykuma. Vieta paliks tylėti kaip jums liudytojas išimtiniais uolienose. Neįtikėtinas dykumos kraštovaizdžiai yra sudarytos pagal amžių potvynių ir audrų ant smėlio ir akmenų regiono. Valle de la Luna, kuris imituoja Mėnulio paviršiaus, mirties slėnis ir dinozaurų slėnis yra pavadinimai Rodyti slėnių, jūs galite ieškoti ir pajusti maloniai nustebinti. Sostinės Santiago yra taip pat būtina pamatyti. Jūs galite rasti daug patirties kaip ten yra įdomių muziejų aplankyti, švelniavilnių pietūs ir mėgautis, rinkos Pirkiniai ir svarbiausia matau graži architektūra ir su savo akis.