Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Brazilija

Brazilija buvo atrakcija turistams per tam tikrą laiką. It's got nemažai turistinių vietų ir patartina praleisti ne mažiau kaip penkiolika dienų tinkamai įgūdis vietos. Kalbant apie puiki proga metų, gruodžio iki kovo laikomas idealistinis. Birželio, liepos taip pat yra geras mėnesių bet šiuo atveju jūs turite apsilankyti daugiau miestų nei kiti, o atvirkščiai, jei tai gruodžio kovo kelionę.

Festivaliuose dalyvauti

Brazilija priskiriama dažnai daug renginių ir festivalių tai turiu pasiūlyti savo turistams. Jei jūs lankotės ji birželį, PKI - Bumb festivalis yra vienas Watch out for. Yra rengiamas – Parintins. Karnavalas yra savaitės renginys užsisakyti per atostogas atsiradimo. Daug Brazilijos kultūros atsispindi Karnavalas visų pirma, ir beveik visų kitų festivalių.

Viešbučiai – pasilikti

Valstybės valdomų viešbučių, gerokai pigiau pakaitinio. Jei jūs norite likti privačių viešbučių, bus už pasaulyje - grandinės yra geriausias būdas eiti. Sheraton viešbutis, kartu su PC pasiūlyti puiki perspektyva turistams, ne tik požiūriu puikų aptarnavimą, bet ir su nuovokus normos.

Paplūdimiai

Brazilijos paplūdimių apskritai ir tie Rio de Žaneire yra neva geriausia aplankyti kai esate Brazilijos atostogoms. Tačiau, būti tikri, kad jūs esate pasirengę imtis nagich paplūdimiai, ir jei ne, patikrinti kad jūs lankotės vienas yra ne nuogas paplūdimys. Giliu plaukimo yra Brazilijos paplūdimiai yra laikomas nelegaliu nebent turite specialios pašalpos.