Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Bahamos

Kai reikia užtikrinti priimtų geros reputacijos nuoma automobilio nuoma agentūra Bahamos rasite, kad automobilių nuomos draudimas yra atliktas svarbus aspektas. Liūdniausia, kad nedaug žmonių yra susipažinę su automobilių nuoma draudimo ir taip jie nežino, ko reikia ir ko tikėtis nelaimingo atsitikimo atveju.

Gerbiamų automobilių nuomos kompanija Bahamos reikalauja pakankamos draudimo apsaugos, bet išnuomotą transporto priemonę. Jums reikia su nuomos padengti natūra yra nurodytas kaip susidūrimo pažeidimų atsisakymo. Jis naudojamas atlyginti žalą savo automobilių nuoma per nuomos laikotarpį. Jis taip pat naudojamas vagystės atveju. Tai yra pagrindinio viršelio automobilių nuoma. Kai kurie automobilių nuomos kompanijų reikalauti papildomo draudimo apsauga; tai gali apimti asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, asmeninių daiktų draudimo ir papildomos atsakomybės draudimas.

Gerbiamų automobilių nuomos kompanijų Bahamos rimtai išdavimo draudimą ir visada siūlome jums galimybę pirkti papildomas draudimas iš jų. Kad išvengtumėte nereikalingų padengti prisiminti, kad jei turite susidūrimo draudimo ir išsamią jūsų asmeninių automobilių, tada jis jau gali apimti draudimą teikia Agentūra. Tai apima mokėjimas pateikiant vagystės, mirties, medicininių išlaidų ir eismo įvykius Pageidautina mokėti už nuoma automobilių paslaugos naudojant kreditinę kortelę. Daugelis turistų nežino, kad pagrindinės kortelės bendrovėms siūlyti savo klientams aprėpties už žalą dėl nuomotu automobiliu jie siūlo draudimo bendrovės. Kaip atsargumo priemonė, požiūris jūsų kreditinės kortelės atstovas ir Sužinokite, kokios rūšies draudimo - jei yra, jie siūlo kortelių naudotojams.

Kai kurios nuoma automobilių paslaugos išpūsti draudimo mokesčiai nuomos išlaidas. Būtinai sužinoti kiek nuomos išlaidų tikimasi padidinti savo sąskaitą, kad išvengti buvo Nukentėjusieji nuo sukčiavimo. Jei esate painioti klausimais aprėpties, savo draudimo agentu nebus. Paklausti į nuomos agentūrą apie jie siūlo tada priimti informaciją į savo draudimo agentu. Jie parodys jums ką mokėti už ir ko vengti mokėti už, arba todėl, kad jums nereikia, nes tai jau taikoma kitais būdais.

Artėja prie savo kredito kortelės kompanija ir draudimo agentūra prieš įrašymas į patikimą nuoma automobilių draudimo paslaugų Bahamos bus padėti keliautojams išvengti dvigubo mokėjimo už padengti. Ji taip pat padeda keliautojams atlikti mokėjimus dėl draudimo viršelio, kad jie turi. Kai jums mokėti už savo draudimą, užtikrinti, kad jūs turite kopiją susitarimą su jumis bet kuriuo metu per jūsų naudojimosi automobilių nuoma. Ji turėtų būti lengva gauti, jei jums patekti į avariją ar reikia parodyti eismo pareigūnai.