Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Austrija

Austrija yra viena iš tų nedaugelio turistinių vietų, kad pritraukti turistų skaičius tiek žiemos, tiek vasaros. Todėl, dėl klimato yra pusėje Austrija, turistams jaučiasi lankstumo rengiant jų laiko grafikas aplankyti Austrijoje. Cela dit, nenukrenta yra didžiausio palankumo mėnesių iki sustojimo Austrijoje

Vienos turi daryti!

Viena yra vienoje vietoje visą Argentinoje, kad esate turėtų aplankyti ji bet kokia kaina. Yra kapitalo, vyriausybė sukūrė daug galimybių turistai. Yra keletas gamtos parkai taip pat, garantuojančių vien nuostabūs gamtos ir laukinių gyvūnų paroda iš visų visame žemyne. Be to, vyriausiasis muziejus, viena yra vienas didelis turistų traukos šaltinis - tai istorinis miesto ir iš tiesų ir muziejaus sumas tai gana gerai. Pagaliau, jums būtų nudžiugęs, aplankyti paplūdimius rankas žemyn.

Kur apsistoti?

Austrija gavo nemažai pasaulio grandinės, viešbučiai. Įsiskolinimą, ekonomika yra stabilioje padėtyje, iš nuosmukio, galima tikėtis šiek tiek vidutinio normų daugiausia viešbučiai. Vyriausybės taip pat suteikia nemažą subsidija valstybės valdomų viešbučių pas iki turizmo pramonei. Paslaugos taip pat yra verta, tačiau jei jūs norite likti privatus viešbutis suteikia mintis viešbučių Alpenhof Hintertu ir Naturhotel Waldklause.

Sporto ir kiti renginiai

Tai yra didžiausia atrakcija Austrijos atžvilgiu tourisms. Yra nemažai sporto renginių organizuoja visus ištisus metus. Alpinizmo yra vienos populiariausių sporto ir turistų esate daugiau nei Kviečiame dalyvauti. Žiemos sporto renginių Austrijos žavesio taip pat - su slidinėjimo ir žygių pėsčiomis varžybose galite turėti šiek tiek laiko perlas.