Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Australija

Žodžiai nepasieks aprašant įsitikinome Australija. Egzotinius gyvūnus, įtaigus gamtinį kraštovaizdį, gražūs paplūdimiai, Kuklus ir Sveikindamas kultūra palieka keliautojams visame prašo daugiau. Pietų pusrutulis, Australija namus beveik 23 milijonus žmonių ir žinoma geriausiai tinka jos daugiakultūriškumo, atveria duris į diversifikuotą Lankytinos vietos meno, muzikos, teatro, sporto ir maisto produktai.

Gauti ir aplink

Dėl jo didžiulis atstumas nuo pasaulio, gauti į Australiją yra visada apie ilgą skrydžiai. Yra daug tarptautinių patekimo į šalį, tačiau labiausiai pageidaujamą ir judriausių yra Sidnėjus, Brisbane, Pertas ir Melburnas oro uostus.

Nakvynės ir apgyvendinimo Australijoje priklauso kur jūs einate. Pageidautina pietinės pakrantės miestų kaip Sidnėjus ir Melburnas yra pagrindinis turizmo resort miestai ir yra keli viešbučiai ir buvimo vietose.

Lankytinų vietų

Kai Australijoje, jame yra daugybė vietų, kurios leis jums užsikabinęs iki atostogų pabaigos. Sydney Opera yra viena tokia vieta, kuri pritraukia akis nuo visame pasaulyje dėl savo išskirtinį ir įkvepiantis architektūra ir yra žemės ryškiausių piktogramą. Visada gyvas Sydney harbor bridge yra taip pat viena, saugo.

Žmonės, kurie mėgsta būti kelyje turi keliauti Great Ocean Road. Tai labiausiai puikus pakrantės diskuose, kurie net gabalai per kai kurių labiausiai kvėpavimas atsižvelgiant paplūdimiai ir lankytinas vietas, kad bus palikti jums baiminantis patirtį. Į iaurinėje pakrantėje, Paronella parkas yra kitoje vietoje, kad funkcijos ranka griuvėsių pastatytas Ispanijos pilies. Taip kruopščiai konservuoti, savo grožiu ir atmosfera paliks jus nustebinti.

Melburnas, kitą pagrindiniai metropolio, turi Melburno kriketo stadioną, kuris atspindi aistra ir palikimą, soc. darbuotoja. Jei jūs ieškote nuotykių, jūs būtinai pabandykite baidarės egzotinių Brisbane upe.

Prekybos ir restoranų

Pirkiniai Australijoje yra tendencija, kad yra tik visiškai patenkintas, kai jūs lankotės savo labai atviros rinkos Mindil Beach saulėlydžio rinkoje, rinkos Viktorija, ūkininko ir Prahran rinkos. Šiose vietose, jūs galite paleisti iš mintys bet niekada negali paleisti iš veislių prekių – nuo maisto iki bendro namas palaikykite stuff drabužiai.

Taip pat žemės turtingas dar puikūs maisto produktų, jūs turėtumėte aplankyti keletą puikių restoranų kaip Spicy aš, Brunetti, Maroko sriuba baras, Hanumanas.