Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota
Mūsų Populiariausios Kryptys

Automobilių Nuoma Aruba

Aruba Karibų salos yra puiki vieta atostogauti. Šioje saloje yra mažas, ir lankytojai gali vaikščioti iš vienos vietos į kitą, naudoti kabinos arba apynių į autobusą, kad patekti į ten, kur jie vyksta. Kai šeimoms, grupės draugų, ar su vaikais ir pagyvenusiems žmonėms, patartina naudoti gerbiamų automobilių nuomos paslaugas Aruba. Taip yra todėl, naudojant automobilių nuoma sutaupyti laiko ir pinigų, ir leidžia keliautojams mėgautis savo atostogų komfortą.

Norėdami gauti geriausius pasiūlymus dėl atostogų automobilių nuoma Aruba paslaugas, atlikite šiuos keletą patarimų. Jūsų užsakymus pateikti kuo anksčiau. Jis siūlo platesnį pasirinkimą iš automobilių. Kainos yra pigiau per Ankstyvosios užsakymų su gerbiamų automobilių nuoma paslaugas Aruba nei siūlo per savotiškai. Jei knygos anksti ir padaryti internetu kai kurių automobilių nuoma bendrovių pasiūlyti nuolaidas mokesčiai; Taigi planuoti savo atostogų galima sutaupyti pinigų.

Parengti dokumentus, reikalingus viena naudoti automobilių nuoma jūs keliaujate į iš anksto regione. Pakuotė juos rankiniame bagaže, todėl jie yra lengvai patekti į ir jums negalime palikti juos. Prisiminti, kad kopijos vairuotojų licencijas nepriimamos užsienyje taip, kad originalas. Pateikti galiojančią kredito kortelę už mokėjimo ir jis turėtų būti vardu orientuojamos į registracijos tikslais.

Kai jis ateina į pasirenkant nuoma automobilių paslaugos Aruba mokėti už, Užsirašykite visus jūsų pageidavimus pirmą kartą. Tai gali apimti Rida, kuro politika, draudimo, grąžinimo politika, atšaukimo ir papildoma įranga, klausimais. Patartina pasirinkti neribotas kilometražas su rent a car paslaugas Aruba ramybę. Pažymėkite visą - pilna kuro politika siekiant išvengti nereikalingų kuro mokesčiai ir dėl patogumo galima prašyti kad automobilio būti oro uoste, kai jūs atvykstate. Nurodyti, kad jums bus upuść jį išjungti ten savo atostogų pabaigos kaip ji padaryti dalykų lengviau.

Užtikrinti, kad jūs žinote mokesčius už užsakymą panaikinimas tuo atveju, jūs negalite padaryti, ir išaiškinti tikslią už bet kokia papildoma įranga jums kaip vaikų automobilių sėdynės. Nepamirškite nurodyti, ar automobilį rankiniu būdu arba automatiškai, kad būtų išvengta nesusipratimų. Jei automobilis bus naudojamas daugiau nei vienas vairuotojas užtikrinti, kad jums paskirti antrinio vairuotojo vardą savo sutartis ir draudimo formas, taip pat. Užtikrinti, kad jūsų automobilių nuoma visa teisiškai reikalaujamas automobilių įranga. Kai kuriose šalyse trūksta šios įrangos, gausite Muskularny bauda. Tai yra pirmosios pagalbos vaistinėlės, įspėjimas trikampiai, atsarginių automobilių padangos ir pan. Prenumeruoti nuoma automobilių agentūra Aruba paslauga, kuri teikia pagalba kelyje kaip paketo dalis. Tokiu būdu jūs turite ką nors kreiptis į tuo metu, automobilio gedimas.