Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Argentina

Argentina yra įvairaus ir didelę išilginę plitimą, ir todėl skirtingas kultūros visoje šalyje, kaip atrakcija turistams iš visų skirtingų pasaulio kampelių. Turizmas yra viena didžiausių užsienio valiutos šaltinis ir todėl jūs galite turėti teisingą sumą idėja apie išvystyta infrastruktūra ir kitas paskatas turistų.

Gamtos parkų Argentinos

Yra gana daug skleisti įvairiose šalies gamtos parkų. Argentinos vyriausybė skyrė didelis stresas jų plėtrą ir augimą, nes tai yra vieni pagrindinių turistų traukos centras. Pasak kelionių pranešimų, Argentina užima pirmąją kai kalbama yra geriausias gamtos parkų, dydis ir gamtos grožį jie siūlo valdytojas. Tiksliau, yra apie dešimt gamtos parkai Argentina logotipus pagal savo skonį iš turistų, aplankančių "platina" statusą. Į viršų tie įtraukti Los Alerces nacionaliniame parke ir Nauel Uapi nacionalinis parkas.

Buenos Ayres - The "capital'of turtingo paveldo

Buenos Ayres buvo vienas iš populiariausių turistinių vietų istorijoje. Ji turi daug kultūros paveldo pasiūlyti lankytojams. Ne tik yra Buenos Ayres daug senovės pastatų, fortai ir tt, bet taip pat yra įvairių rinkų, siūlo kultūros daiktų parduoti vieta.

Cordoba - kitas prabanga!

Kordoboje esate tikri, gauti elektryzującą akyse, įvairiais kraštovaizdžiais. Jame gausu gluminančios kalnai ir kalvos stočių. Tai puikus pasirinkti tuos, kurie gyvena vėsus srityse ir gali nueiti į jį žiemą. Visi visi Argentinoje galėtų būti jūsų pagrindinis būdas eiti. Ir nepamirškite pertraukos į Los Arrayanes National Park!